⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Polska, 2019, 10 x 25

Wyzwanie - nowe mieszkanie 11

To już 11. sezon programu, który od 2014 roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów Domo+. Prowadzący, Damian Urbańczyk, wprowadza nas w tajniki rynku nieruchomości i radzi, na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie.

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych, życiowych decyzji. W grę wchodzą duże pieniądze i wysokie oczekiwania - szukamy miejsca, które stanie się naszym domem na lata. Jak w gąszczu ofert znaleźć tę jedyną? Do programu "Wyzwanie - nowe mieszkanie" zgłaszają się osoby, które chcą uzyskać fachową pomoc w swoich poszukiwaniach. Każdej z nich Damian przedstawia trzy propozycje, wskazując na mocne i słabe strony oglądanych wspólnie lokali.

W 11. sezonie Damian przyjrzy się m.in. zjawisku zwanemu house flipping. To okazyjny zakup nieruchomości z myślą o szybkim podrasowaniu jej i sprzedaży z zyskiem. Ten sposób inwestowania pieniędzy wymaga nie tylko wolnych zasobów gotówki, ale i wiedzy w zakresie budownictwa i wystroju wnętrz. Chodzi o to, by znaleźć lokal z potencjałem w relatywnie niskiej cenie - np. wymagający dużego remontu albo zadłużony. I po przeprowadzeniu niezbędnych prac sprzedać go z zyskiem. Jak oszacować rentowność takiej inwestycji? Damian omówi to na przykładzie kilku mieszkań.

PREMIERA: ŚRODA, 4 MARCA, GODZ. 21:00 OD LAT 12

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Wyzwanie - nowe mieszkanie Wyzwanie - nowe mieszkanie