seria poradnikowa, Polska, 2015, 12 x 25

Wyzwanie - nowe mieszkanie 3

Zakup mieszkania lub domu to ważna decyzja. Nie tylko finansowa, ale też emocjonalna. Z tego powodu tak ważne jest przygotowanie się do jej podjęcia. A na kupców czeka dużo niespodzianek i niebezpieczeństw. Domo+ przychodzi z pomocą, prezentując produkcję własną "Wyzwanie - nowe mieszkanie". To już trzecia odsłona prowadzonego przez Damiana Urbańczyka programu.

W każdym odcinku Damian Urbańczyk, znany widzom Domo+ z serii "Luksus na sprzedaż", poznaje potrzeby oraz możliwości finansowe bohaterów - osób, które chcą kupić mieszkanie lub dom. Po zebraniu niezbędnych informacji dobiera oferty spełniające ich szczegółowe wymagania. Następnie oprowadza potencjalnych kupców po trzech wybranych nieruchomościach, rozmawiając z nimi o niuansach związanych z poszukiwaniem mieszkania czy domu. Przy okazji podpowiada, jak znaleźć odpowiednie miejsce, na co zwracać uwagę podczas kupna nowego lokum, w co najlepiej zainwestować i jak uniknąć najczęstszych błędów. Jest to niezbędny poradnik dla każdego, kto nosi się z zamiarem kupienia swojego mieszkania.

W tym sezonie prowadzący pomoże Łukaszowi, którego interesują wyłącznie mieszkania na rynku pierwotnym. Specyfiką tego rynku jest to, że nie zawsze można obejrzeć mieszkanie do kupienia, ponieważ sprzedaż startuje jeszcze na etapie budowy. Czy Łukasz zdecyduje się na mieszkanie, którego nie widział, czy też wybierze bezpieczniejszą opcję w inwestycji ukończonej? Z kolei inna bohaterka, Ania, szuka swojego pierwszego mieszkania i trudno jej sprecyzować oczekiwania. Zabieramy ją zatem w objazd po różnych propozycjach - od mieszkania w starej kamienicy po apartament na nowym osiedlu. Czy to pomoże Ani w dalszych poszukiwaniach swojego idealnego mieszkania? Widzowie poznają też Kasię, która pochodzi z niewielkiej miejscowości i perspektywa mieszkania w Warszawie nieco ją przeraża. Dlatego postanowiła zamieszkać w jednej z peryferyjnych dzielnic stolicy, jaką jest Wesoła. Na osiedlu Stara Miłosna obejrzymy razem trzy propozycje mieszkań dla Kasi.

PREMIERA: W KAŻDĄ ŚRODĘ, OD 2 WRZEŚNIA, 21:30

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Wyzwanie - nowe mieszkanie Wyzwanie - nowe mieszkanie

Prowadzący

Damian Urbańczyk

Damian Urbańczyk jest prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. Widzowie... więcej »

Wideo i zdjęcia: