seria poradnikowa, Polska, 2014, 16 x 25

Wyzwanie - nowe mieszkanie

Zakup mieszkania lub domu to ważna decyzja. Nie tylko finansowa, ale też emocjonalna. Z tego powodu tak ważne jest dokładne przygotowanie się do jej podjęcia. A na kupców czeka dużo niespodzianek i niebezpieczeństw. Domo+ przychodzi z pomocą, prezentując produkcję własną "Wyzwanie - nowe mieszkanie".

W każdym odcinku Damian Urbańczyk, znany widzom Domo+ z serii "Luksus na sprzedaż", poznaje potrzeby oraz możliwości finansowe bohaterów - osób, które chcą kupić mieszkanie lub dom. Po zebraniu niezbędnych informacji dobiera oferty spełniające ich szczegółowe wymagania. Następnie oprowadza potencjalnych kupców po trzech wybranych nieruchomościach, rozmawiając z nimi o niuansach związanych z poszukiwaniem mieszkania czy domu. Przy okazji podpowiada jak znaleźć odpowiednie miejsce, na co zwracać uwagę podczas kupna nowego lokum, w co najlepiej zainwestować i jak uniknąć najczęstszych błędów. Jest to niezbędny poradnik dla każdego, kto nosi się z zamiarem kupienia swojego mieszkania.

W programie widzowie poznają m.in. Charlottę, która ma wiele zainteresowań i lokum, którego szuka musi spełniać trudne do pogodzenia warunki. Gospodarz zaprezentuje jej nietuzinkowe wnętrza na warszawskim Mokotowie. Będzie można poznać także Roberta i Adama, którzy mają dość wynajmowania i mieszkania z sublokatorami. Z pomocą prowadzącego rozglądają się za czymś tanim w warszawskim Śródmieściu. Z kolei Monika marzy o mieszkaniu, które ma w sobie to "coś", czego nie da się wyrazić słowami. Jedzie razem z kamerami do przedwojennej kamienicy w Centrum, mieszkania w miasteczku Wilanów i apartamentowca na Woli.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Wyzwanie - nowe mieszkanie Wyzwanie - nowe mieszkanie

Prowadzący

Damian Urbańczyk

Damian Urbańczyk jest prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. Widzowie... więcej »

Wideo i zdjęcia: