⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Wyzwanie - nowe mieszkanie

Wyzwanie - nowe mieszkanie

Jak kupić mieszkanie na rynku wtórnym? Na co zwrócić uwagę kupując na rynku pierwotnym? Domo+ zaprasza na program poradnikowy dla kupujących mieszkania i domy.

Prowadzący - Damian Urbańczyk – radzi, jak wybrać korzystną ofertę na rynku nieruchomości. Przygląda się luksusowo wykończonym apartamentom, sfatygowanym mieszkaniom z drugiej ręki i zupełnie surowym lokalom w stanie deweloperskim.

Kupno mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych, życiowych decyzji. W grę wchodzą duże pieniądze i kredyty zaciągane na wiele lat. Dlatego należy zachować ostrożność i przykładać uwagę do szczegółów. Na kupców może czekać wiele niespodzianek i niebezpieczeństw. Dlatego Domo+ przychodzi z pomocą, prezentując produkcję własną "Wyzwanie - nowe mieszkanie".

W każdym odcinku Damian Urbańczyk, znany widzom Domo+ także z serii "Luksus na sprzedaż", poznaje potrzeby oraz możliwości finansowe bohaterów - osób, które chcą kupić mieszkanie, segment lub dom. Po zebraniu kluczowych informacji dobiera oferty, w jak największym stopniu spełniające ich wymagania. Następnie oprowadza potencjalnych kupców po trzech wybranych nieruchomościach. Podpowiada, na co trzeba zwrócić uwagę, oglądając mieszkanie na sprzedaż. Pokazuje, jakich zmian w układzie przestrzennym lokalu można dokonać na własną rękę, np. wyburzając ścianę lub zmieniając funkcję pomieszczeń. Pomaga dostrzec potencjał drzemiący w niezbyt atrakcyjnym na pierwszy rzut oka mieszkaniu i wyobrazić sobie, jak może wyglądać zaniedbany lokal po remoncie.

 

Serie:

Wideo i zdjęcia: