⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Wnętrze Ewy Mierzejewskiej

Wnętrze Ewy Mierzejewskiej

Ewa Mierzejewska odwiedza najciekawsze polskie domy i mieszkania, zaprojektowane z fantazją i smakiem. Jeśli szukasz inspiracji i chcesz popatrzeć na niebanalne wnętrza – ten program Ci się spodoba.

Prowadząca pokazuje bardzo różnorodne stylistycznie wnętrza i rozmawia z ich twórcami - architektami i właścicielami. Jak udało im się stworzyć tak ciekawą przestrzeń? Jak dobrze połączyć elementy tradycyjne z nowoczesnymi? Czy realizacja projektu spełniła oczekiwania użytkowników? Co warto wiedzieć, zanim zastosujemy u siebie pomysły z prezentowanego wnętrza?

W każdym odcinku widzowie zobaczą dwa domy w podobnym stylu i przekonają się, jak na różne sposoby osiągnąć zbliżony efekt. Choć większość wnętrz reprezentuje wyższy standard, program będzie źródłem inspiracji dla wszystkich widzów, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem i metrażem. Twórcy programu pokażą pomysły na dekoracje, które urozmaicą wystrój całego domu, przyciągną uwagę i określą charakter wnętrza, bo najcenniejszym skarbem domu jest jego niepowtarzalny klimat. Jako podsumowanie każdego odcinka pokazane zostaną konkretne przedmioty potrzebne do urządzenia wnętrza w określonym stylu. PARTNERZY PROGRAMU

Serie:

Wideo i zdjęcia: