Wnętrza 5
seria lifestyle'owa, Francja, 2013, 26 x 30

Wnętrza 5

Piąta seria programu pokazuje praktyczne i proste rozwiązania, które pomogą szybko odmienić mieszkanie. Twórcy zachęcają, by mieszkać pięknie i wygodnie. Podpowiadają, jak w prosty sposób wprowadzić zmiany w domach i inspirują do tworzenia nowoczesnych wnętrz.

Program wprowadza w świat aranżacji wnętrz, przedstawia najnowsze tendencje i trendy we wnętrzarstwie. Prowadzący pokazują widzom najnowsze, urządzone zgodnie z obowiązującą modą kluby, restauracje, concept store'y i sklepy, stworzone tak, aby ich goście czuli się w nich dobrze, gdzie aspekt praktyczny nie wyklucza aspektu estetycznego. W programie nie zabraknie metamorfoz wnętrz, w których doświadczony dekorator przemieni konkretne domy lub mieszkania, które wymagają remontu m.in. ze względu na dziecko, które niebawem pojawi się w rodzinie, brak miejsca na książki, konieczność stworzenia miejsca do pracy lub nauki. Specjaliści udzielą praktycznych rad i wskazówek, a także wybiorą się z właścicielami domu do sklepów, aby tam poszukać inspiracji i potrzebnych elementów wyposażenia wnętrz.

Widzowie poznają "rajskie miejsca", rewelacyjne apartamenty, które mogą być uważane za wzorce. Twórcy serii odwiedzają niesamowite wnętrza we Francji, jak i poza jej granicami. Oglądają m.in. ekskluzywne hotele, apartamenty do wynajęcia czy też małe bardzo kameralne i nie mniej eleganckie hoteliki.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Wnętrza Wnętrza