seria poradnikowa, Francja, 2006, 140x 40

Wnętrza

Pięknie i wygodnie mieszkać - to doskonałe rozwiązanie, proponowane przez twórców serii "Wnętrza". W każdym odcinku zachęcają widzów do wprowadzania zmian w ich domach i inspirują do tworzenia nowoczesnych wnętrz.

Często borykamy się z niedostatkiem przestrzeni w naszych mieszkaniach lub z brakiem pomysłu na ich urządzenie. Patrzymy na pomalowane przed laty ściany, ubolewając nad ich kolorem, który już dawno wypłowiał. Chcielibyśmy mieszkać ładniej, ale nie wiemy, jak się do tego zabrać. Teraz to może się zmienić, ponieważ seria "Wnętrza" pokazuje proste rozwiązania i inspiracje, które pomogą szybko odnowić nasze mieszkania. W programie zaprezentowane zostaną piękne wnętrza i proste sposoby na ich urządzenie we własnym domu.

Każdy odcinek podzielony został na pięć części, które wprowadzą widzów w świat aranżacji wnętrz. Pierwszy blok to "wycieczka z przewodnikiem po pięknych domach". W rolę przewodnika wciela się gospodarz, który oprowadza widzów po swoim domu, pokazując te elementy wyposażenia, które są dla niego najcenniejsze. Druga część to przedstawienie najnowszych tendencji i trendów we wnętrzarstwie. Trzecia to "wyjście na zewnątrz" - pokazanie widzom wystylizowanych zgodnie z najnowszą modą klubów, restauracji i sklepów, urządzonych tak, by goście czuli się w nich dobrze - aspekt praktyczny nie wyklucza bowiem estetyki. Czwarta odsłona to metamorfozy, w których doświadczony dekorator wnętrz wkracza do konkretnych domów lub mieszkań, które potrzebują zmian. Powody mogą być różne: pojawienie się dziecka w rodzinie, brak miejsca na książki, konieczność stworzenia kącika do pracy lub nauki. Specjalista udziela praktycznych rad i wskazówek, a także wybiera się z właścicielami domu na zakupy, aby szukać inspiracji i elementów wyposażenia wnętrz. W ostatniej, piątej części programu, widzowie poznają "rajskie miejsca" - rewelacyjne apartamenty, które mogą być uważane za wzorcowe. Aby je odnaleźć, twórcy serii odwiedzili wiele miejsc we Francji i poza jej granicami. Ich wybór padł na ekskluzywne hotele, apartamenty do wynajęcia i kameralne, ale zarazem eleganckie hoteliki.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Wnętrza Wnętrza