seria dokumentalna, 2013, Wlk. Brytania, 55

Wielkie projekty: Australia 4

Gospodarzem czwartego sezonu serii jest znany widzom z poprzednich edycji Peter Maddison. Australijski architekt zabiera widzów na place budowy w swoim rodzinnym kraju i pokazuje, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w stworzenie wymarzonego gniazdka. Kamera towarzyszy osobom budującym własne domy w trakcie realizacji wielomiesięcznych i bardzo wymagających przedsięwzięć.

Peter Maddison zabiera widzów w wycieczkę po placach budowy w Australii. W czwartej serii odwiedza m.in. Grega, który przez 20 lat budował dla innych, a teraz jest gotów zrealizować swoje marzenie związane z budować idealnego domu. Widzowie poznają też parę właścicieli sieci hoteli, którzy będą budowali wielki dom z własnym basenem, pokojem kinowym oraz wyjątkową łazienką. Z kolei inna para bohaterów, zmęczona wielkomiejskim życiem, przeniesie się na wieś, by tam stworzyć wymarzony dom.

Peter Maddison - australijski architekt z 25-letnim doświadczeniem, dyrektor Maddison Architects Pty Ltd. Jest autorem projektów zarówno zabudowy mieszkalnej, jak i komercyjnej. Za swoje prace otrzymał wiele nagród, m.in. HIA Victorian Home of the Year 2009 oraz HIA Australian Home of the Year 2010.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Wielkie projekty: Australia Wielkie projekty: Australia

Prowadzący

Peter Maddison

Peter Maddison - australijski architekt z 25-letnim doświadczeniem i... więcej »