Ucieczka na wieś 16
seria dokumentalna, Wlk. Brytania, 2016, 70 x 60

Ucieczka na wieś 16

Kolejna seria uwielbianego i inspirującego programu, prowadzonego przez grupę charyzmatycznych prezenterów. Zadaniem gospodarzy "Ucieczki na wieś" jest pomóc potencjalnym nabywcom w znalezieniu wymarzonego domu na wsi. Jednocześnie dostarczają wiedzy na temat różnych aspektów życia poza miastem i pokazują najciekawsze zakątki Wysp Brytyjskich.

W każdym odcinku kupujący zabierani są w podróż do 3 wiejskich nieruchomości wystawionych na sprzedaż, z których ostatnia to "tajemniczy dom". Prowadzący i zarazem przewodnicy, pomagają im w głębszym zrozumieniu wybranego przez nich obszaru i lokalnej społeczności. Potencjalni nabywcy mogą też poznać specyfikę życia na wsi, łącznie ze zwiedzaniem okolicznych miasteczek, zabytków, historycznych ogrodów i innych atrakcji, a także gospodarstw produkujących lokalne specjały i tradycyjnych zakładów rzemieślniczych.

Dzięki wykorzystaniu technologii PD i AP seria filmowana jest od wiosny, przez lato, aż do wczesnej jesieni, co pozwala na podkreślenie zmieniającego się oblicza brytyjskiego krajobrazu. Widzowie "Ucieczki na wieś" mają możliwość delektowania się malowniczymi krajobrazami Wielkiej Brytanii i poznania jej fascynującego dziedzictwa. PREMIERY: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:30

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Ucieczka na wieś Ucieczka na wieś