⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Polska, 2015, 10 x 25

Twój kawałek ogrodu 2

Balkon, loggia, osiedlowy ogródek na parterze, taras na najwyższym piętrze budynku... Mogą być małe lub duże, w cieniu lub nasłonecznione, z widokiem na park lub opuszczoną fabrykę - wszystkie one są zazwyczaj domowymi namiastkami ogrodów. I nawet z nimi można zdziałać cuda! A jak to zrobić, pokaże Kasia Kusiak w kolejnej autorskiej produkcji Domo+. Już po raz drugi!

W programie prezentujemy cały proces metamorfozy od pierwszego spotkania i rozmowy z właścicielami balkonu, poprzez burzę mózgów, tworzenie projektu, zakupy w centrum ogrodniczym, a skończywszy na pracach remontowych i aranżacyjnych balkonu. Przemiana balkonu jest doskonałym pretekstem do dzielenia się z widzami rozległą wiedzą i udzielania porad dotyczących nie tylko doboru roślin oraz ich dalszej pielęgnacji, ale także innych pomysłów, na przykład na trwałe donice balkonowe czy oryginalne lampiony.

Prowadząca angażuje bohaterów oraz widzów na każdym etapie prac: kiedy pyta o ich potrzeby, prowokuje widzów, aby odpowiedzieli sobie na to pytanie, kiedy wybiera wspólnie rośliny, zachęca widzów, aby także oni wybrali się do centrum ogrodniczego, wyznaczając właścicielom balkonów konkretne prace i zadania, motywuje do działania także widzów. Program utrzymany będzie w dość swobodnej, "domowej" atmosferze, jako, że część zdjęć realizowana będzie w domu i ogrodzie prowadzących. Uśmiech i pogoda ducha prowadzącej będą się przeplatały z humorem Jerzego, który wspomoże Kasię Kusiak. Katarzyna Kusiak jest dyplomowanym architektem krajobrazu znanym z programu "Home staging" w Domo+. Nie narzeka na brak pracy. Swoje projekty tworzy w domu, bez pomocy komputera, za to przy wsparciu kochającego męża i w cudownym otoczeniu wiejskiego domu z ogrodem. Jerzy realizuje pomysły Kasi, wyczarowując meble i donice z drewna. Sam zbudował dom, w którym mieszkają. Jego nową pasją są pszczoły.

JEŚLI CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ WYSTĄPIĆ W TYM PROGRAMIE, WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE NA ADRES: [email protected]

UDOSTĘPNIJ:

Wideo i zdjęcia: