Posadzka betonowa

Bartek Westbam
11 miesięcy temu 0 Bartek Westbam 1
Wielokrotnie w programach " Wielkie Projekty" można zobaczyć posadzki betonowe najczęściej polerowane. niestety w Polsce trudno znaleźć wykonawcę który miał w tej materii doświadczenie. Czy ktoś może chciały się podzielić swoimi doświadczeniami?
domowniczka11
5 miesięcy temu 0 domowniczka11 90
o podłączam się, też jestem ciekawa. muszę kiedyś przy okazji zapytać ekipę która u nas w rodzinie robi wszystkim remonty :) dd projekt z krakowa. pewnie wiedzą co i jak to dam znać
zosiasamosia
3 miesiące temu 0 zosiasamosia 21
Bardziej niż naturalny beton proponowałabym konglomerat. Możesz znaleźć konglomeraty o wyglądzie betonu â taki sam efekt, przy czym konglomerat jest ciepły w dotyku, a po kamiennej czy betonowej posadzce nie pochodzisz boso bo często jest zimna. Dodatkowo z tego, co wiem, na konglomeracie nie rozwijają się zarazki, więc na posadzce mogą bawić się dzieci.
zosiasamosia
3 miesiące temu 0 zosiasamosia 21
Bardziej niż naturalny beton proponowałabym konglomerat. Możesz znaleźć konglomeraty o wyglądzie betonu:) - taki sam efekt, przy czym konglomerat jest ciepły w dotyku, a po kamiennej czy betonowej posadzce nie pochodzisz boso bo często jest zimna. Dodatkowo z tego, co wiem, na konglomeracie nie rozwijają się zarazki, więc na posadzce mogą bawić się dzieci :)

Czytają ten wątek: