Stol w stylu prowansalskim

Kamila87
rok temu 0 Kamila87 18
Witam !
Tak jak w temacie poszukuje inspiracji i porad odnośnie najnowszego wystroju. Planuje zakup mebli ze sklepu meblarnia.com.pl
Inspiracje czerpie z mebli tego producenta. Poszukuje tez biały regal na ksiazki, interesuje mnie rowniez styl art deco.
reserved23
rok temu 0 reserved23 40
Szczególnie urokliwe są kredensy prowansalskie, komody w stylu skandynawskim, biurka vintage czy regały wiklinowe. Wszystko oczywiście wykonane ze szlachetnego drewna. Jestem niezmiernym fanem sklepu meblarnia szczególnie ich podejścia do wykonywalnej pracy. Bardzo profesjonalne podejście do każdego najmniejszego elementu. Wzornik RAL, wysyłka próbek drewna i kolorytu.
miuosh123
rok temu 0 miuosh123 11
Ostatnio korzystałem z ich usług i chciałbym podzielic się moimi spostrzezeniami na temat sklepu jak i poruszanego tematu. Bez watpienia mozesz siegnac po ich produkty takie jak kredens kuchenny drewniany, szafke z koszykami, biurko ludwikowskie czy inne meble. Bardzo solidne wykonanie, kazdy element robiony osobno na zamowienie, wszystko pod indywidualne gusta. To wszystko w szybkich terminach, bez dodatkowych kosztow i klopotow.
hana
rok temu 0 hana 11
Lubie ten styl :)
domowniczka11
10 miesięcy temu 0 domowniczka11 90
bbb
domowniczka11
ąbc
domowniczka11
Większość