Mieszkanie od dewelopera

biedronka1212
2 lata temu 0 biedronka1212 3
Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania od dewelopera w Warszawie lub okolicach. Może mógłby ktoś z Was polecić jakąś sprawdzoną firmę ?
brzozama
2 lata temu 0 brzozama 8
Jakieś szczególne wymagania? Ciężko doradzać hipotetycznie, bez konkretów takich jak np. metraż. Sama przyglądałam się ostatnio inwestycji Ogrody Włochy - spokojna okolica, a mieszkania dostępne również w MdM.
biedronka1212
2 lata temu 0 biedronka1212 3
No my szukamy czegoś na Białołęce trzypokojowego i najlepiej też w Mdm
lowcamigdalow
2 lata temu 0 lowcamigdalow 5
ja z żoną byłem o włos o zakup mieszkania na białołęce, w końcu zdecydowaliśmy się na działkę i na razie siedzimy na głowie rodzicom ale w perspektywie mamy swój dom ogródek itd. Ale to jest sprawdzone, wyglądało naprawdę fajnie, może i Wam się spodoba. Z tego co widzę to mdm też to obejmuje, najlepiej sprawdźcie sami co i jak. zaraz wrzucę tę ofertę o której mowa, tylko poszperam.
lowcamigdalow
2 lata temu 0 lowcamigdalow 5
linka wrzucić nie mogę, chyba jestem niewiarygodny :D no ale nieważne, natomiast inwestycja nazywa się Viva Garden, do ogladania polecam nieruchomosci com pl , aktualizuja na biezaco dostepnosc lokali i od razu w jednym miejscu masz duzo innych opcji mieszkaniowych... ale tę vivę to z czystym sumieniem mogę polecić, bo ją obejrzeliśmy wzdluz i wszerz
brzozama
2 lata temu 0 brzozama 8
Ja też korzystam z tego portalu, mamy teraz z mężem na oku kilka mieszkań w centrum i możemy sobie swobodnie porównywać oferty. BTw., coś jest na rzeczy z tą Białołęką. Coraz więcej moich znajomych szuka mieszkania w tej okolicy
leihla37
2 lata temu 0 leihla37 7
Sprawdzonych firm jest wiele. Zamiast nazwą developera lepiej sugerować się ceną, lokalizacją. Developerow w dużych miastach jest wielu.
brzozama
2 lata temu 0 brzozama 8
jeśli ważna jest dla Ciebie lokalizacja, to ostatnio na wspomnianej niżej stronie pojawiła się ciekawa oferta na Ochocie - kameralny apartamentowiec Lirowa
koli
2 lata temu 0 koli 7
Najlepiej wypytać wcześniej osób, które już są właścicielami mieszkania nabytego od danego dewelopera, na forach nie szukaj opinii, nie wszystkie będą wiarygodne. A to inwestycja na całe życie wiec decyzja musi być przemyslana.
sylwia4012
rok temu 0 sylwia4012 13
W Warszawie raczej nie ma problemów ze znalezieniem mieszkania tym bardziej w tych czasach. Można uzyskać pomoc od deweloperów, poszukać na własną rękę. Sporo ogłoszeń jest na Mieszkanie24.com . Polecam dla zainteresowanych kupnem mieszkania. Można też sie skontaktować telefonicznie tel 22 403 44 33

Czytają ten wątek: