Mała kuchnia - inspiracje

angiiee
2 lata temu 0 angiiee 3
Mam bardzo małe mieszkanie (30 metrów kw.), pokój jest połączony z aneksem kuchennym. Chciałabym dobrze zagospodarować małe pomieszczenie; myślę o meblach na wymiar. Bardzo proszę o ciekawe propozycje, pozdrawiam. :)
Zwariowana_Anka
2 lata temu 0 Zwariowana_Anka 74
meble na wymiar są moim zdaniem najlepszym wyborem przy małych mieszkaniach albo popatrz w ikei oni też mają fajne rozwiązania do małych pomieszczeń.
Cytrynka
2 lata temu 0 Cytrynka 6
W czasopismach wnętrzarskich masz często propozycje architektów, jak urządzić małe mieszkanie. Radzę tam zajrzeć, bo fachowcy mają dobre pomysły. Z małym mieszkaniem jak dla mnie to tylko meble na wymiar, żeby dobrze wykorzystać każdą przestrzeń.
felka
2 lata temu 0 felka 14
Do małych kuchni najlepiej brać małe, rozkładane stoły. Złożone to 80x80 po rozłożeniu w zależności od ilości wkładek mogą nawet pomieścić 10 osób

Polecam tutaj się za takimi rozejrzeć salonmeblowy.net.pl
skandydesign
2 lata temu 0 skandydesign 2
Też bym polecił IKEA tam można znaleźć inspirację do małych pomieszczeń.
akii
2 lata temu 0 akii 9
Mała kuchnia powinna być urządzona funkcjonalnie, żeby zaoszczędzić jak najwięcej wolnej powierzchni ;) tutaj znajdziesz kilka inspiracji i wskazówek: kreocen.pl/ poradnik/ Sposob-na-funkcjonalna-kuchnie-2_29 .html ;) tylko usuń spacje w adresie ;)
tamara
2 lata temu 0 tamara 3
ciężko podać jakieś propozycje gdy nie widzimy tego mieszkania, jego układu itd. najlepiej to pewnie doradzi Ci fachowiec, który zajmuje się meblami na wymiar i na miejscu obejrzy Twoją kuchnię. na pewno zaproponuje Ci najbardziej korzystne rozwiązania.
robi.mag
2 lata temu 0 robi.mag 22
Ciekawe inspiracje można znaleźć na: http://www.kurpas.com.pl
Kamila87
2 lata temu 0 Kamila87 18
Kuchnia o takim małym metrażu bez wątpienia potrzebuje mebli na wymiar. Dodatkowo proponuję biały kolor i minimalistyczny styl skandynawski. Takie rozwiązanie optycznie powiększy przestrzeń, dodając dodatkowej przestrzeni.
Wiele inspiracji, gotowych projektów można znaleźć w sklepie meblarnia.com.pl
Najlepszy producent mebli na wymiar w Polsce.
Ajlar
2 lata temu 0 Ajlar 14
a jakie preferujecie oświetlenie w kuchni? Ja znalazłam oryginalne lampy na http://iluminacja24.pl/ . Polecam nawet najbardziej wybrednym :)

Czytają ten wątek: