jaki wystrój w gabinecie

miłka
2 lata temu 0 miłka 42
Mamy poradnię logopedyczną dla dzieci w Warszawie. Szykujemy remont w środku. Mam do Was pytanie? Czy mogę pójść w stronę brązów kremów beżów , jeśli chodzi o wystrój wnętrza , mimo iż jest to placówka stricte dla dzieci? Czy kolory powinny być ewidentnie radosne ? jakie jest Wasze zdanie?
Zwariowana_Anka
2 lata temu 0 Zwariowana_Anka 74
teraz beze są popularne. myślę, że jak dobierzesz dobry odcień beżu, a przy tym jakieś dodatki to będzie dobrze...
chrom
2 lata temu 0 chrom 61
Moim zdaniem również kierunek beż jest jak najbardziej poprawny. Wygooglaj sobie sklep Classic - meble w Internecie. Tam mają meble gabinetowe i jest ładna stylizacja dąb + wenge. Słyszałam dużo dobrych opinii o tej firmie, wiec może spróbuj u nich
rafalo98B
2 lata temu 0 rafalo98B 25
Sam chciałbym mieć gabinet w kolorze beżu:)
tbratek
2 lata temu 0 tbratek 8
jak dla dzieci to kolorowo, jakieś zabawki typu "klocki na drutach" itp, żadnych brązów w każdym bądź razie :)
Ewelinna
2 lata temu 0 Ewelinna 13
Dla dzieci to raczej powinny być jakieś radosne kolory,tylko nie jaskrawe.
robi.mag
2 lata temu 0 robi.mag 22
Myślę, że beże będą w porządku, takie kolory działają uspokajająco. Jak nie masz pomysłu jak to zorganizować to bardzo dobre projekty gabinetów robi firma Kurpas ( http://www.kurpas.com.pl/ ), mogę szczerze polecić bo sam skorzystałem z ich projektu aranżując biuro.
zosiasamosia
2 lata temu 0 zosiasamosia 21
Ja bym użyła kolorowych dodatków. Mimo wszystko będzie to miejsce, gdzie będziesz przyjmować dzieci. Skup się na dodatkach! Kilka pluszowych misiów, kolorowe fotele i ciekawa dziecięca lampa w nowoczesnym stylu taka jak britop.pl/ Produkty,2107/Lampy_dzieciece/Delfin doda charakteru i sprawi, że dziecko będzie się czuło bardziej swojsko ;)
Ekspert Sztukaterii WMB
2 lata temu 0 Ekspert Sztukaterii WMB 16
Wystrój w poradni dla dzieci powinien być urządzony przede wszystkim pod nie. Jednak nie przesadzone. Jest to poradnia a nie przedszkole :) Warto użyć pastelowych kolorów. Można użyć dekoracji na ściany. Na przykład elementów sztukaterii. Panele dekoracyjne 3D posiadają nietuzinkową rzeźbę, dzięki czemu ściany nie będą nudne :)
Listwy ścienne wydzielą przestrzenie na inne dekoracje - obrazki, napisy, czy farbę tablicową :) Można stworzyć dekoracje czy napisy według własnego pomysły :)
Elementy sztukaterii można malować więc dodatkowo ułatwi to wkomponowaniu ich do reszty aranżacji :)
magda906
2 lata temu 0 magda906 16
Poszukaj tutaj posterilla.pl . Na pewno znajdziesz jakieś fajne plakaty z grafiką dla dzieci. Biorąc pod uwagę, iż jest to gabinet lekarski, wnętrze powinno być jak najbardziej przytulne i kolorowe. Warto by też było zadbać o jakieś kredki, blok itd

Czytają ten wątek: