Niedroga pralka


klevert
3 lata temu 0 klevert 5
Hej. Mam obecnie mały dylemat, a że jestem zielony w temacie, to pytam w Internecie. Stara pralka mi się zepsuła i właściwie nie da się w niej prać. Szukam czegoś nowego. Zależy mi na tym, żeby to był sprzęt niedrogi. Najlepiej do 1000 zł. Mało awaryjny, dobrze piorący, cichy. Ktoś coś doradzi?
Ewelinna
3 lata temu 0 Ewelinna 13
Jak ładowana ?
wiki85
3 lata temu 0 wiki85 5
W Media expert mają niedrogie pralki ;)
Mama Igi
3 lata temu 0 Mama Igi 10
Może Amica - są tanie.
klevert
3 lata temu 0 klevert 5
Ładowana od frontu najlepiej.

[quote Mama Igi napisała 14.10.2013 18:47]
Może Amica - są tanie.
[/quote]

A dobre są? Masz może taką pralkę?
agulka864
3 lata temu 0 agulka864 3
Ja mam pralkę z Indesit właśnie, ładowaną od frontu, odpukać póki co wszystko jest ok a znalazłam ją na http://www.kreocen.pl może też znajdziesz coś dla siebie bo w sklepach nie było takiego wielkiego wyboru :/
adam20
3 lata temu 0 adam20 2
Moi drodzy. Niedroga pralka wcale nie musi był zła. Ja osobiście wolę kupować np. pralkę, ale znanego i doświadczonego producenta. Pralka ma służyć na długie lata, a nie tylko na okres gwarancji. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Polecam
http://www.bestflag.com.pl
Nanako
11 miesięcy temu 0 Nanako 18
Jestem zwolennikiem kupowania sprzętu raczej praktycznego i funkcjonalnego, gdzie cena jest sprawą drugorzędną. Jeśli takiego sprzętu by ktoś szukał to obecnie bardzo fajnie w proporcji innowacyjność/cena wygląda CANDY firma ma wiele rozwiązań nowoczesnych czyli chociażby sterowanie pralką telefonem - genialna sprawa, jak dla mnie.
Nanako
10 miesięcy temu 0 Nanako 18
Także wiecie.


Czytają ten wątek: