Warsztaty dla blogerek wnętrzarskich

UDOSTĘPNIJ:
Warsztaty dla blogerek wnętrzarskich

W dniach 18-19 stycznia br. w Łodzi firma Udekorujdom.pl realizuje warsztaty dla blogerek wnętrzarskich.

To innowacyjne w skali kraju wydarzenie zapewni możliwość realizacji przygotowanych przez blogerki moodboardów. Przełomowość warsztatów polega na tym, że Udekorujdom.pl do wykonania aranżacji udostępnia wszelkie niezbędne materiały, takie jak tapety, meble, materiały budowlane oraz wszelkie inne przedmioty pracy dekoratorów wnętrz. Blogerki do swojej dyspozycji będą miały również wykonawców - specjalistów w dziedzinie profesjonalnego kładzenia tapet, montażu listew, malowania oraz wszelkich prac aranżacyjno – wykończeniowych.

Warsztaty zorganizowane zostały przez architektkę, stylistkę wnętrz i plastyczkę – Beatę Boik (http://udekorujdom.pl) we współpracy z blogerką Ulą Michalak (http://interiorsdesignblog.com). Prowadzącą będzie Małgorzata Andryszczyk (http://dekoratornia.pl).

Spośród najlepszych aranżacji wyłoniona zostanie zwycięska para, która otrzyma Nagrodę Organizatora. Dodatkowo zostaną wyłonione cztery przedstawicielki Blogger Zone, które wraz z Ulą Michalak będą miały możliwość zaprezentowania swoich aranżacji na poznańskich targach Arena Design i Home Decor. W trakcie trwania warsztatów odbędzie się także cykl wykładów na temat trendów i nowości w branży wnętrzarskiej.

Archiwum