⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Przerób-My w Warszawie

UDOSTĘPNIJ:
Przerób-My w Warszawie

Zapraszamy na kolejną edycję festiwalu upcyklingu i rękodzieła Przerób-My. Spotkamy się w dniach 29 lutego i 1 marca w Centrum Praskim Koneser na warszawskiej Pradze. Domo+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Festiwal Przerób-My to wielkie święto tworzenia na żywo, pokazów i warsztatów, w których można wziąć udział bezpłatnie. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, takich jak warsztat rowerowy, akademia elektroniki czy strefa młodego odkrywcy, gdzie poprzez zajęcia kreatywne i doświadczenia pokażemy, jak można dbać o środowisko.

Ja zwykle na Przerób-My na gości czekać będzie mnóstwo zajęć kreatywnych i upcyklingowych. Pokażemy, jak nadać nowe życie rzeczom i jak stosować się do zasad zero waste. Zarówno dzieci, jak i dorośli nie będą się tu nudzić.

Przerób-My to również wielkie targi rzemiosła i dizajnu, gdzie ponad 100 wystawców zaprezentuje swoje wytwarzane ręcznie produkty, takie jak:
- wyposażenie i dodatki do wnętrz
- moda upcyklingowa
- torby i akcesoria
- unikalna ceramika
- autorska biżuteria
- niepowtarzalne zabawki

Impreza potrwa od godziny 11 do 18 w dniach 29 lutego i 1 marca, w hali Laboratorium 2400 na terenie Centrum Praskiego Koneser (Plac Konesera 8), wejście od ulicy Białostockiej oraz od Pasażu Konesera.

Wstęp dla gości oraz udział we wszystkich atrakcjach jak warsztaty czy porady eksperckie jest BEZPŁATNY

 Archiwum