⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie

UDOSTĘPNIJ:
Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie

Rekordowa liczba 254 marek zaprezentuje się podczas przedświątecznej edycji  Targów Rzeczy Ładnych TRŁ / ZIMA!, które odbędą się 30 listopada i 1 grudnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Organizatorzy ogłosili już pełną listę wystawców!

Prawdziwe legendy polskiego designu, siedemdziesiąt siedem debiutów i ulubione marki odwiedzających Targi Rzeczy Ładnych. TRŁ / ZIMA! to najciekawszy design, topowi polscy plakaciści i ilustratorzy oraz po raz pierwszy wyselekcjonowani wystawcy modowi i lifestylowi. Do tego interaktywne wystawy oraz trzy różnorodne przestrzenie tematyczne. Największa w historii edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku, w warszawskim Centrum Praskim Koneser.

Targi Rzeczy Ładnych TRŁ / ZIMA! to dla nas najważniejsze wydarzenie roku. Także zainteresowanie wystawców było rekordowe - dostaliśmy ponad 530 zgłoszeń od marek chętnych pokazać się przed najlepszą publicznością TRŁ. Z tego grona wybraliśmy 254 firmy i projektantów - różnorodnych, oryginalnych, ale przede wszystkim reprezentujących świetną jakość. Takiej selekcji i bogactwa wyboru mogą nam zazdrościć inne europejskie stolice - cieszą się Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski, twórcy Targów Rzeczy Ładnych.

Przedświąteczne edycja Targów Rzeczy Ładnych podzielona będzie na trzy przestrzenie. W pierwszej - Laboratorium - znajdzie się ponad 160 najciekawszych marek reprezentujących polski design podzielony na strefy tematyczne: MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, VINTAGE, TEKSTYLIA, DZIECI, WELLNESS, ROŚLINY i AKCESORIA. Wśród wystawców znajdą się legendy polskiego projektowania, takie jak słynna Manufaktura w Bolesławcu (pierwszy raz w historii!) czy Swarzędz Home (także debiut). Nie zabraknie najpopularniejszych marek w historii TRŁ, które robią międzynarodowe kariery, takich jak FOONKA (tekstylia), ÅOOMI STUDIO (ceramika), czy GROW RAW (ceramika i rośliny). Obok nich zobaczymy aż 77 debiutantów, których produkty i projekty już robią wielkie wrażenie - np. Marcelinę Jarnuszkiewicz, czy Arkadiusza Szweda z projektem Waterlove. Po raz pierwszy pojawi się też na TRŁ cały kolektyw NÓW. NOWE RZEMIOSŁO, który zrzesza najciekawszych projektantów interpretujących w nowoczesny sposób tradycyjne techniki rzemieślnicze. W ogromnych strefach CERAMIKA i WELLNESS będzie można znaleźć tysiące pomysłów na prezenty najwyższej jakości, a w przypadku WELLNESS także ogromny wybór produktów eko. W strefie DZIECI będzie czekał największy w historii wybór fantastycznych wydawnictw dziecięcych i producentów oryginalnych zabawek, a ozdobą edycji będzie większa niż kiedykolwiek wcześniej strefa ROŚLINY, z kwiatami, roślinami zielonymi i akcesoriami do każdego domu.

Osobną strefą będzie umieszczony w Butelkowni TRŁ PRINT! - strefa plakatów, ilustracji i druku, w której zaprezentuje się ponad 60 najciekawszych i odnoszących sukcesy w Polsce i za granicą plakacistów, ilustratorów oraz projektantów. Nazwiska takie jak Dawid Ryski, Bartosz Kosowski, Katarzyna Bogucka, Patryk Mogilnicki, Paweł Jońca, Aleksandra Morawiak, Pola Augustynowicz, Tomasz Płonka, czy ekipa Polskich Zakładów Ilustratorskich to czołówka polskiej ilustracji i kolażu. Obok nich zaprezentuje się cała rzesza młodych projektantów, takich jak Paulina Adamowska, Michał Sokołowski, czy Martyna Willner, których prace już charakteryzują się znakomitym poziomeme. Do tego jak zawsze bogaty wybór klasyki polskiego plakatu z największymi nazwiskami - to wszystko w strefie TRŁ PRINT!

Nowością tej edycji Targów Rzeczy Ładnych, będzie nowa strefa mody, dodatków i stylu życia przygotowana wspólnie z ELLE, ELLE Decoration i ELLE Man. Znajdzie się w niej ponad 30 wyselekcjonowanych marek i projektantów, których do tej pory nie można było zobaczyć na Targach Rzeczy Ładnych, min. znakomita marka odzieżowa NAGO, czy marka Sirene Eyewear oferująca oryginalne projekty oprawek do okularów.

Targom Rzeczy Ładnych jak zwykle będą towarzyszyły wystawy i wydarzenia specjalne, m.in. znakomita wystawa „PRZYTUL POLSKĘ”, zachęcająca dzieci i dorosłych do zastanowienia czym jest nowoczesny patriotyzm.

Targi rzeczy Ładnych / ZIMA!

30 listopada -1 grudnia

Centrum Praskie Koneser

Wstęp: 10 zł

Wydarzenie FB: https://business.facebook.com/events/448508689341093/

Pełna lista wystawców:

 

Organizator:

Targi Rzeczy Ładnych

Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska, Paweł Stremski

 

WWW: targirzeczyladnych.pl

FB: facebook.com/targirzeczyladnych

INSTAGRAM: @targirzeczyladnych

MAIL [email protected]

Targi Rzeczy Ładnych odbywają się Centrum Praskim Koneser - w samym sercu odradzającej się warszawskiej Pragi – 4. najlepszej dzielnicy Europy w rankingu magazynu Business Insider. Usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki, przywróciło do życia zabytkowe budynki i stworzyło nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej. Koneser to miejsce pełne pozytywnej energii, inspiracji i pasji – sprawdźcie je sami: www.koneser.eu

 

Archiwum