⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Polska, 2017, 12 x 25, 30

Rośliny Karoliny

Niewielki balkon, przydomowy ogródek czy rozległy taras - każde miejsce jest dobre na stworzenie swojej prywatnej oazy. Miłośniczka roślin i specjalistka w dziedzinie projektowania ogrodów, Karolina Kudłacik udowodni, że nie ma rzeczy niemożliwych i w każdej przestrzeni można stworzyć coś wyjątkowego.

Karolina określa się mianem "nałogowego zbieracza", jest miłośniczką rzeczy używanych i nie cierpi marnotrawstwa. Nie istnieją dla niej przedmioty, których nie dałoby się twórczo wykorzystać. W autorskim programie "Rośliny Karoliny", wraz z grupą sprawdzonych fachowców, którzy wspierają ją w jej najbardziej śmiałych architektonicznych i ogrodniczych wizjach, pomoże bohaterom rozwiązać najróżniejsze problemy dotyczące ich ogródków, tarasów czy balkonów.

W rozległym ogrodzie wokół stuletniego domu zorganizuje przyjazne i zielone miejsce do zabaw dla niesfornego dwulatka, a na niewielkiej powierzchni osiedlowego ogródka stworzy prawdziwie artystyczną przestrzeń, która zadowoli nawet młodą parę z twórczymi aspiracjami. Niezależnie jednak od tego, czy bohater będzie potrzebował całkowitej przemiany swojej zielonej przestrzeni, czy tylko drobnych poprawek, Karolina zawsze znajdzie odpowiednie rozwiązanie.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Rośliny Karoliny Rośliny Karoliny

Prowadzący

Karolina Kudłacik

Ukończyła studia artystyczne, co ukształtowało jej sposób widzenia... więcej »

Wideo i zdjęcia: