⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Polska, 2015, 12 x 25

Pracownia krawiecka

Wydawałoby się, że czasy hipisowskich komun i dzieci kwiatów dawno minęły. Tymczasem na warszawskich Stegnach, w okazałym segmencie żyje pewna rodzina. Jak sami mówią, żyją jak hipisowska komuna.

Zajedziemy tam dwie siostry, ojca, chłopaka jednej z sióstr, ich dziecko oraz teściową, która zajmuje się tworzeniem nietuzinkowej biżuterii. Pasja tworzenia jest cechą tego domu. Rodzinna firma daje nowe życie ciuchom, które czasem wyszły z mody, czasem zostały zapomniane lub po prostu zostały zniszczone.

W ich magicznej podziemnej pracowni te rzeczy dostają nowe życie. Głównym krawcem jest ojciec - hipis, dizajnerką nasza bohaterka – Karolina, a w pracy oprócz siostry wspiera ich także przyjaciółka Martyna. Ten dom nie zasypia nigdy, dzieją się tam ciekawe i inspirująco twórcze rzeczy, ale przestrzeń pracowni pozostawia wiele do życzenia. Tomasz, który wkroczył w te progi, musi się zmierzyć z tysiącami fascynacji, duchem kreatywności, nie zapominając o praktycznym i logicznym rozplanowaniu pomieszczenia. Jaka będzie reakcja rodziny na przeprowadzoną przez niego metamorfozę?

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Remont w 48h Remont w 48h

Prowadzący

Tomasz Pągowski
Tomasz Pągowski

Tomasz Pągowski jest projektantem wnętrz, muzykiem sceny klubowej i... więcej »

Wideo i zdjęcia: