⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Polska, 2015, 12 x 25

Remont w 48h 3

Tomasz Pągowski po raz trzeci pokaże, że remont pomieszczenia w 48 godzin nie jest rzeczą niemożliwą. Zazwyczaj, kiedy myślimy o remoncie, to wywołuje on u nas niemiłe uczucia. A to ze względu na czasochłonność, koszty i nawał pracy. Jednak nie zawsze musi tak być.

W każdym odcinku udowadniamy, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Tomasz Pągowski odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiana jest - zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji - propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu zaledwie 48 godzin. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to, jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie.

Każda zmiana zostanie pokazana jako część procesu i będzie można zobaczyć jej koszt, nakład pracy, a także sposób wykonania. Bohaterowie mają za zadanie oczyścić pomieszczenie, które wybrał prowadzący, i na dwa dni oddają mu klucze do mieszkania. Zarówno efekt prac, jak i nakład finansowy będzie dla nich niespodzianką na koniec programu. Punktem kulminacyjnym będzie porównanie mieszkania z przed i po remoncie, gdzie całość kosztów zostanie wyszczególniona graficznie.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Remont w 48h Remont w 48h

Prowadzący

Tomasz Pągowski

Tomasz Pągowski jest projektantem wnętrz, muzykiem sceny klubowej i... więcej »

Wideo i zdjęcia: