⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, 2015, Polska, 16 x 25

Remont w 48h 2

Tomasz Pągowski po raz drugi pokaże, że remont pomieszczenia w 48 godzin nie jest rzeczą niemożliwą. Zazwyczaj kiedy myślimy o remoncie, to wywołuje on u nas niemiłe uczucie. A to ze względu na czasochłonność, koszty i nawał pracy. Jednak nie zawsze tak musi być.

W każdym odcinku udowadniamy, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasem tylko dobrego pomysłu, trochę pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Tomasz Pągowski, którego widzowie Domo+ pamiętają z programu "Samowkręt", odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale się tego boją. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania.

Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiona jest propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu 48 godzin. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie.

- "Remont w dwa dni to szaleństwo!" - słyszę. Tak, ale w odniesieniu do jednego pomieszczenia jest jak najbardziej realny, a przy okazji jest to niesamowita adrenalina i świetna zabawa! Ograniczony czas i budżet jedynie nas stymulują. Uwalniają spontaniczną kreatywność. Przykładem niech będzie metamorfoza jednego z salonów, w którym stworzyłem niebanalną instalację ścienną z drewnianych... odrzutów! - mówi Tomasz Pągowski, prowadzący "Remont w 48 godzin 2"

Każda zmiana będzie zaprezentowana jako część procesu i będzie można zobaczyć jej koszt, nakład pracy, a także sposób wykonania. Bohaterowie mają za zadanie oczyścić pomieszczenie, które wybrał prowadzący i na dwa dni oddają mu klucze do mieszkania. Zarówno efekt prac, jak i nakład finansowy będzie dla nich niespodzianką na koniec programu. Punktem kulminacyjnym będzie porównanie mieszkania z przed i po remoncie, gdzie całość kosztów zostanie wyszczególniona graficznie.

Program prowadzi Tomasz Pągowski, projektant i z zamiłowania architekt wnętrz. Szerszej publiczności znany jest jako juror "Bitwy o Dom". Prowadził program "Samowkręt" w Domo+.

PREMIERA: W KAŻDĄ ŚRODĘ, OD 4 MARCA, 21:00

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Remont w 48h Remont w 48h

Prowadzący

Tomasz Pągowski

Tomasz Pągowski jest projektantem wnętrz, muzykiem sceny klubowej i... więcej »

Wideo i zdjęcia: