⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Polska, 2014, 12 x 25

Remont w 48h

Remont - słowo to wywołuje u nas zazwyczaj niemiłe uczucie. Kojarzy nam się z wysokimi kosztami, nawałem pracy i stresem. Jednak nie zawsze tak musi być. Remont w nawet najbardziej wymagających mieszkaniach można zrobić szybko i przy niewielkim nakładzie środków. Udowodnij to architekt wnętrz Tomasz Pągowski.

W każdym odcinku udowadniamy, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Tomasz Pągowski, znany jako juror "Bitwy o dom", a którego widzowie Domo+ pamiętają z programu "Samowkręt", odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiona jest zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu tylko 2 dni. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie. Każda zmiana będzie zaprezentowana jako część procesu i będzie można zobaczyć jej koszt, nakład pracy, a także sposób wykonania. Bohaterowie odcinka będą obserwatorami tego co dzieje się w ich mieszkaniu oraz będą mogli uczestniczyć w lekkich pracach, jednak na etapie remontu nie poznają kosztów poniesionych przez ekipę remontową na czele z architektem. Nakład finansowy będzie dla nich niespodzianką na koniec programu. Punktem kulminacyjnym będzie porównanie mieszkania z przed i po remoncie, gdzie całość kosztów będzie wyszczególniona graficznie.

Program prowadzi Tomasz Pągowski, projektant i z zamiłowania architekt wnętrz. Szerszej publiczności znany jest jako juror "Bitwy o dom". Prowadził program "Samowkręt" w Domo+.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Remont w 48h Remont w 48h

Prowadzący

Tomasz Pągowski

Tomasz Pągowski jest projektantem wnętrz, muzykiem sceny klubowej i... więcej »

Wideo i zdjęcia: