⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Remont w 48h

Remont w 48h

Remont mieszkania w 48 godzin? Tomasz Pągowski udowadnia, że to możliwe. Pokazuje, jak urządzić kuchnię, jak odnowić łazienkę, jak zaaranżować pokój dziecięcy i salon.

W każdym odcinku pokazana jest metamorfoza jednego pomieszczenia. Po obejrzeniu mieszkania i wyborze miejsca, które ma zostać odnowione, Tomasz Pągowski rozmawia z właścicielami o ich oczekiwaniach, gustach, potrzebach i możliwościach finansowych. Następnie przedstawia pomysł na nową aranżację pomieszczenia i po ustaleniu głównych założeń remontu przystępuje do pracy.

Przez 48 godzin ekipa remontowa pracuje pełną parą, pokazując wiele technicznych patentów. Widzowie mogą zobaczyć, jak skuć tynki i kafelki, jak zagruntować i pomalować ściany, jak położyć gładzie i tapety, jak odnowić stare meble i podłogi, jak ułożyć glazurę i terakotę, jak założyć nowe oświetlenie, jak zamontować półki, itd. Wiele z tych prac można z powodzeniem wykonać samodzielnie, co znacznie obniża koszty remontu. Tomasz Pągowski pokazuje też, jak w prosty i niedrogi sposób zmienić stylistykę wnętrza, np. zmieniając kolory, kładąc tapety i wprowadzając przyciągające wzrok dodatki. Maksymalny efekt przy minimalnych kosztach – to jego dewiza.   

Serie:

Wideo i zdjęcia: