⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Jeff Lewis

Jeff Lewis

Jeff Lewis uważany jest za jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem kontrowersyjnych postaci działających na rynku nieruchomości w Los Angeles. Kupuje zaniedbane domy i apartamenty, remontuje je i odsprzedaje z zyskiem. Nie boi się zaciągać wysokich kredytów i przeprowadza transakcje warte miliony dolarów. Wszystko to na granicy ryzyka, które mu się jednak opłaca.

Jeff Lewis urodził się w 1970 roku w Orange County, w Kalifornii. Studiował prawo i nauki polityczne na University of Southern California i Chapman University. Po ukończeniu studiów w 1993 roku zatrudnił się jako agent nieruchomości. Kilka lat później zaczął inwestować na tym rynku, kupując, remontując, urządzając i odsprzedając domy i mieszkania.  

Od 2007 roku realizuje dla telewizji Bravo autorską serię reality – „Bezczelnie perfekcyjny”, która przyniosła mu popularność  nie tylko w Stanach, ale i w Europie. Dotychczas powstało 9 sezonów i planowane są kolejne. O sukcesie serii w znacznym stopniu zadecydowała barwna osobowość Jeffa, który jest neurotykiem i perfekcjonistą, przez co trudno jest z nim pracować. Mimo to jego złożony z kilku osób zespół dzielnie trwa przy swoim szefie - razem odnoszą sukcesy. 

W 2009 Jeff Lewis założył własne studio, specjalizujące się w urządzaniu wnętrz. Zaprojektował kolekcje dywanów, drzwi, okładzin ściennych i podłogowych oraz opracował autorską paletę barw, złożoną z 52 kolorów.

UDOSTĘPNIJ: