seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2015, 8 x 60

Pokochaj swój ogród 5

Alan Titchmarsh zabiera widzów w wyjątkową podróż po przydomowych ogrodach Wielkiej Brytanii. Nie tylko ogląda i pokazuje ogrody, ale też uczestniczy w ich metamorfozach.

W pierwszej odsłonie Alan zamiast jeździć po domach celebrytów przyglądał się ogrodom zwykłych Brytyjczyków. Wybierał i pokazywał najładniejsze przydomowe oazy zieleni. Tym razem nie poprzestaje na oglądaniu. Wybiera osoby, którym najbardziej potrzebna jest pomoc w przemianie ogrodu. Na ich przykładzie pokazuje, w jaki sposób można łatwo i niewielkim nakładem środków zmienić swój ogródek w magiczne miejsce. W serii pojawią się praktyczne porady oraz niezwykłe metamorfozy, które mogą stać się udziałem ogródków każdego z widzów.

Każdy odcinek skupia się na innych bohaterach. Alan odwiedza pary, małżeństwa oraz samotnie mieszkające osoby. Zajmuje się nie tylko roślinami, ale także wysłuchuje opowieści ich właścicieli. W efekcie widzowie zgłębią tajemnice zielonych przyczółków Brytyjczyków oraz ludzkie historie, które za nimi stoją.

UDOSTĘPNIJ: