seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2017, 8 x 52

Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania 3

Wyremontować czy sprzedać? Przed takim dylematem stają bohaterowie kolejnego sezonu programu "Pokochaj lub sprzedaj". W trzeciej serii hitu Kirstie będzie przekonywała, że remont wystarczy, a Phil będzie namawiał do sprzedaży i kusił wizją kupna innej nieruchomości.

Zły stan techniczny budynku, zbyt mały lub duży metraż czy nieodpowiedni układ pomieszczeń - jest tak wiele powodów, dla których ludzie zaczynają czuć się niekomfortowo w swoich domach. W każdym odcinku widzowie poznają rodzinę, której dom nie spełnia już wymagań. Przed każdą z nich trudna decyzja do podjęcia: remont czy sprzedaż?
Po wysłuchaniu ich problemów i przeanalizowaniu sytuacji do akcji wkroczą prowadzący - Kirstie Allsopp, specjalistka od renowacji oraz Phil Spence, ekspert rynku nieruchomości. Kirstie pokaże, że każdy dom zasługuje na drugą szansę, a inwestycja w remont domu jest najlepszym wyjściem. Podczas gdy Kirstie najchętniej burzyłaby ściany, Phil wykorzysta - jego zdaniem - czas znacznie mądrzej. Będzie namawiał do sprzedaży i rozglądał się po rynku nieruchomości.
W trzecim sezonie serii widzowie poznają m.in. mieszkającą w centralnej Szkocji rodzinę Ollierów, która przeprowadziła się do nowego domu dopiero rok temu, ale ma już do niego poważne zastrzeżenia. Eksperci spotkają się też z Carol i Andrew, którzy wraz z dwójką dzieci w obecnym domu mieszkają od 16 lat. Carol uważa, że to czas na wielką zmianę i nowy dom, ale Andrew ma poważne wątpliwość, czy jest to konieczne. Co postanowi rodzina Pogsonów?

UDOSTĘPNIJ: