⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, Polska, 2020, 12 x 25

Pogotowie remontowe Wieśka 3

Wiesiek Skiba, doświadczony specjalista budowlany, naprawia remontowe usterki zgłoszone przez widzów Domo+. Trzeci sezon programu pełnego praktycznych wskazówek i remontowych dramatów, dzięki Wieśkowi zakończonych happy endem.

Niemal każdy z nas przynajmniej raz w życiu zetknął się z nierzetelną firmą budowlaną. Pseudofachowcy potrafią wyrządzić poważne szkody, których naprawienie jest trudne, czasochłonne i kosztowne. Od nierówno położonych paneli podłogowych i niedbale pomalowanych ścian, poprzez nieumiejętnie podłączone sanitariaty, aż po źle osadzone okna i wadliwą instalację elektryczną. W zależności od skali usterki, wynikające z niej problemy mogą być "tylko" natury estetycznej lub stanowić poważne zagrożenie dla naszego zdrowia i mienia.

W takich sytuacjach niezawodny jest Wiesiek Skiba, który pomógł już wielu widzom Domo+. W trzecim sezonie swojego "Pogotowia" wybawi z kłopotów kolejne osoby. Dokończy kładzenie glazury, osadzi drzwi i umywalkę, naprawi cieknący kaloryfer, zamontuje okap kuchenny i huśtawkę w ogrodzie, wymieni baterie łazienkowe, poprawi wentylację w kuchni i ułożenie listew przypodłogowych. Zobaczcie, jak to się robi! PREMIERA: NIEDZIELA, 1 MARCA, GODZ. 16:00 OD LAT 12

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Pogotowie remontowe Wieśka Pogotowie remontowe Wieśka