seria poradnikowa, Polska, 2014, 12 x 25

Podzielić M2

Spodziewacie się dziecka? Zastanawiacie się, jak zmieścić łóżeczko, przewijak, szafki na ubranka oraz gdzie stworzyć przytulną strefę dla mamy i maleństwa? A może jesteście rodzicami trójki rosnących "jak na drożdżach" pociech? Kiedy jedno z dzieci chce się właśnie bawić, drugie musi odrabiać lekcje. A wtedy bratersko-siostrzanym kłótniom nie ma końca!

Z małymi przestrzeniami dziecięcych pokoików zmierzy się dyplomowana architektka i projektantka wnętrz Ewa Czerny z wrocławskiej pracowni "3XA", którą prowadzi wspólnie z architektami Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką. Po wysłuchaniu potrzeb, możliwości finansowych i marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, architekci zaproponują optymalną aranżację dziecięcego pokoju. Każdy odcinek poświęcony będzie innej rodzinie. Ewa i jej koledzy stawią czoła nie tylko wymagającym przestrzeniom, oczekiwaniom, gustom, lecz także często znikomym budżetom założonym przez rodziców-inwestorów.

Wśród osób, które odwiedzą, będzie m.in. małżeństwo trenerów personalnych, dla których praca w prywatnym klubie fitness jest tak ważna, że wraz z 8-letnią córką Jagodą we własnym domu są raczej gośćmi. Ich mieszkanie powstało w byłym lokalu usługowym, a Jagoda zajęła pokój po ... byłej poczekalni dentystycznej. Zadaniem architektów będzie nie tylko stworzenie dziewczynce przestrzeni do zabawy, nauki i spania, ale także zrealizowanie jej marzenia o ... magicznej kryjówce. A wszystko to na 7 metrach kwadratowych.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Podzielić M2 Podzielić M2

Prowadzący

Ewa Czerny

Ewa Czerny jest dyplomowaną architektką i projektantką wnętrz.... więcej »

Wideo i zdjęcia: