⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Podzielić M2

Podzielić M2

Jak urządzić pokój dziecięcy? Jak zaaranżować sypialnię dla rodziców i małego dziecka? Jak optymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń?

 Domo+ zaprasza na program poradnikowy dla rodziców, prowadzony przez dyplomowaną architektkę i projektantkę wnętrz, Ewę Czerny.    

Przed narodzinami dziecka wielu rodziców decyduje się na remont mieszkania i zmianę funkcji pomieszczeń. W dotychczasowej, małej sypialni trzeba zmieścić jeszcze łóżeczko, przewijak, szafki na ubrania i akcesoria dziecięce. Albo inna sytuacja – dziecko wyrosło już ze spania z rodzicami i potrzebuje własnego pokoju. Albo musi wprowadzić się do pokoju starszego brata lub siostry. Jak pogodzić potrzeby dzieci w różnym wieku? Jak stworzyć im wygodne miejsce do zabawy, nauki i snu? Wszystkie te dylematy pomaga rozwiązać Ewa Czerny z wrocławskiej pracowni "3XA", wraz ze swoimi współpracownikami – architektami Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką.

W każdym odcinku poznajemy jedną rodzinę, która potrzebuje fachowej pomocy w urządzeniu kącika lub pokoju dla dziecka. Po poznaniu potrzeb i marzeń dzieci oraz pomysłów i możliwości finansowych rodziców, architekci proponują optymalną aranżację wnętrza. Przygotowują wizualizację projektu, a następnie wybierają meble i dodatki, farby i tapety, oświetlenie i zasłony. Nadzorują prace remontowe i dbają o końcowy efekt, który zawsze jest dla bohaterów programu radosnym zaskoczeniem.

 

Prowadzący

Ewa Czerny
Ewa Czerny

Ewa Czerny jest dyplomowaną architektką i projektantką wnętrz.... więcej »

Serie:

Wideo i zdjęcia: