⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Remontowe rewolucje w lutym w Domo+

Czy można na własną rękę przeprowadzić śmiałą przebudowę domu tak, aby zupełnie odmieniła przestrzeń i nie okazała się kompletną katastrofą? Prowadzący nowy program „Charlie Luxton: budujący kompromis” udowodni, że jest to możliwe. Z kolei Artur Indyka, gospodarz produkcji Domo+ „Meblokreacje 4”, podsunie widzom pomysły na to, w jaki sposób nadać drugie życie starym meblom i rzeczom, które właśnie mieliśmy wyrzucić. Domo+ ma też dobrą wiadomość dla fanów kontrowersyjnego Jeffa Lewisa, gwiazdy amerykańskiego serialu reality i rynku nieruchomości w Mieście Aniołów: „Bezczelnie perfekcyjny” wraca w lutym w kolejnej odsłonie.

Meblokreacje

W Wielkiej Brytanii miliony osób samodzielnie przeprowadzają odważne przebudowy i renowacje swoich domów. Okazuje się, że prawie połowa właścicieli nieruchomości nie jest w stanie sprostać temu ambitnemu zadaniu: przerasta ich skala przedsięwzięcia oraz liczba komplikacji napotkanych po drodze. Z pomocą przychodzą im prowadzący program: dobrze już znany widzom Domo+ Charlie Luxton, słynny brytyjski projektant i architekt oraz Sophie Morgan, agentka nieruchomości. Eksperci dokonują analizy wizji uczestników programu, rozwiązują problemy związane z projektem, pomagają podjąć właściwe decyzje i pokazują innowacyjne rozwiązania. Ten zgrany duet sprawi, że najodważniejsi samozwańczy architekci ukończą swój śmiały projekt i spełnią marzenia o idealnym domu.  Prowadzący prezentują także zapierające dech w piersiach domy, które mogą zainspirować nie tylko uczestników programu. Premiera programu „Charlie Luxton: budujący kompromis” w niedzielę, 3 lutego o godz. 21.00.

Bezczelnie perfekcyjny, uwielbiany przez Amerykanów serial reality, powraca na antenenę Domo+. W dziewiątym sezonie Jeff Lewis, kultowy bohater serii i jedna z barwniejszych postaci rynku nieruchomości w Los Angeles, stanie przed nowymi wyzwaniami. Jego firmę czeka niespodziewany zwrot, a Jeff zrobi wszystko, żeby znaleźć nowych klientów i utrzymać dobrą passę w biznesie. Na dodatek w życiu Jeffa’a i jego współpracowników zapanuje kompletny chaos po tym jak przeniosą się do nowej siedziby, która jest… nadal w budowie. Premiera serialu z ekscentrycznym szefem i ekspertem od nieruchomości w roli głównej we wtorek, 5 lutego o godz. 21.00. 

W najnowszym, czwartym już sezonie Meblokreacji Artur Indyka zaprezentuje widzom całkiem nowe pomysły na wykorzystanie starych mebli i pozornie bezużytecznych akcesoriów dekoracyjnych. Dzięki prowadzącemu program widzowie Domo+ dowiedzą się m.in. jak wykorzystać stare ławy do urządzenia zrewitalizowanej kawalerki, w jaki sposób zaaranżować pokój inspirując się wschodem, językiem rosyjskim oraz Gruzją, czy jak wykonać żyrandol ze starych winyli. Tym razem Indyka, projektant wnętrz i złota rączka, podejmie się też realizacji zupełnie nowego zadania: wykona pomoce terapeutyczne do pracy z dziećmi i dorosłymi w świetlicy psychologicznej. Produkcja pokazuje, że każdy z nas ma w domu zapomniane przedmioty, w których drzemie potencjał i przy odrobinie chęci można nadać im zupełnie nowe życie. Zamiast wyrzucać, możemy recyklingować i zyskać nowy element wystroju. Premiera programu „Meblokracje 4” już 10 lutego o godz. 18.00.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum