„Pogotowie remontowe Wieśka” rusza na ratunek mieszkaniom w potrzebie

Po wizycie „złotej rączki” zamiast wymarzonej łazienki i działającego kranu został tylko pusty portfel? Najnowsza seria poradnikowa Domo+ „Pogotowie remontowe Wieśka” postara się zaradzić takim problemom i podpowie, jak przeżyć remont bez szwanku. Premierowe odcinki w każdą niedzielę od 11 marca, o godzinie 16:00.

Każdy zna tę historię. Najpierw są marzenia o funkcjonalnej kuchni, czy zmianie kafelków po babci. Potem pojawiają się „złote rączki” i pseudofachowcy z ogłoszenia. Na koniec zostają zszargane nerwy i pusty po portfel, a wyremontowanej przestrzeni jak nie było, tak nie ma. Brak wiedzy w tematach remontowo-budowlanych, naiwność i zbyt duże zaufanie powodują, że ludzie często stają się ofiarami nierzetelnych firm remontowych.

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi program Pogotowie remontowe Wieśka. W najnowszej serii poradnikowej Domo+ Wiesław Skiba, ceniony fachowiec znany widzom m.in. z programu „Home staging”, wesprze osoby, które na własnej skórze przekonały się o tym, jak nieuczciwi mogą być „specjaliści” od remontów. W każdym odcinku udzieli również kilku praktycznych i cennych wskazówek dotyczących samodzielnej naprawy drobnych usterek, takich jak nieszczelne okna, czy zacinający się zamek w drzwiach wejściowych.

Premierowe odcinki serii „Pogotowie remontowe Wieśka” w każdą niedzielę od 11 marca, o godzinie 16:00.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum