⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Co można zrobić z piłki do fitnessu? Jak zrekonstruować wielką masywną meblościankę? I do czego może posłużyć stelaż łóżka? W najnowszym sezonie „Meblokreacji” Artur Indyka zaprezentuje widzom nowe szalone pomysły i jeszcze więcej nietuzinkowych realizacji mebli. Premierowe odcinki 2. sezonu serii w każdą niedzielę od 18 lutego, o godz. 18:00, tylko na antenie Domo+.

Meblokreacje to program, który udowadnia, że niewielkim kosztem i przy użyciu ogólnodostępnych materiałów można odnowić stary mebel i uczynić z niego ozdobę każdego wnętrza. Deska surfingowa, która lata świetności ma już za sobą? Nieustawna szafka, z którą nie wiadomo co zrobić? Artur  Indyka kreator, projektant wnętrz i złota rączka w jednym, wie jak zaradzić takim dylematom.  Pokaże widzom też co zrobić m.in. ze starymi szufladami i jak dać nowe życie odziedziczonej po babci meblościance.

W drugim sezonie prowadzący zabierze też widzów Domo+ w sentymentalną podróż  do krainy polskiej motoryzacji, gdzie hasło „Maluch” nabierze zupełnie nowego znaczenia. Niecodzienni klienci, zaskakujące pomysły prowadzącego i zachwycające realizacje – drugi sezon będzie pełen wrażeń – wszak tytuł naszego programu Meblokreacje zobowiązuje. 

Premierowe odcinki Meblokreacji 2 w każdą niedzielę, o godzinie 18:00. Tylko w Domo+.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum