⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Domo+ już po raz siódmy zajrzy pod dachy „Domów gwiazd”

Luksus i przepych czy skromność i minimalizm? Jak mieszkają znane postaci show-biznesu i mediów? Omenaa Mensah już po raz siódmy odwiedzi skrzętnie chowane przed światem domy osób znanych i lubianych. Premierowe odcinki oryginalnej produkcji Domo+ „Domy gwiazd 7” w każdą niedzielę, od 4 lutego o godzinie 17:00.

Bohaterem każdego odcinka „Domów gwiazd jest inna osoba, związana ze światem filmu, estrady, mody, mediów, sztuki, sportu czy polityki. Gospodyni serii, Omenaa Mensah spędza z nią cały dzień, by poznać i przybliżyć jej gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Widzowie zobaczą nie tylko wnętrza domów celebrytów, ukryte dotychczas przed oczami ciekawskich. Zgłębią również tajemnice swoich ulubionych gwiazd w ich domowym zaciszu i będą mieli okazję przekonać się, że podobnie jak inni, oni też czasami bałaganią lub są nadmiernie pedantyczni, mają dobry gust lub nie przywiązują uwagi do stylu. 

W 7. sezonie oryginalnej serii Domo+ prowadząca spotka się m.in. z dziennikarką Katarzyną Dowbor, szefem kuchni Darkiem Kuźniakiem, specjalistką od hygge Izą Wojnowską, prezenterem Irkiem Bielenninikiem czy Tomaszem Niecikiem. 

W jakim otoczeniu mieszkają polscy celebryci – gdzie gotują, jedzą, śpią, pracują i odpoczywają? Odpowiedź już od niedzieli 4 lutego, o godzinie 17:00, w 7. sezonie „Domów gwiazd”. Tylko w Domo+.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum