Dodawanie przez dzielenie. Kanał Domo+ zmienia dziecięce pokoje.

Pokój i kuchnia. Wszystko na 40m2, na których żyje rodzina z dorastającym dzieckiem lub para spodziewająca się dziecka. Obie sytuacje bez wątpienia wymagają zmian w mieszkaniu. Z pomocą przychodzi Ewa Czerny w autorskim programie Domo+ „Podzielić M2”. Od 2 kwietnia, w każdą sobotę, o 11:00 widzowie stacji będą mogli oglądać premierowe odcinki najnowszego, trzeciego sezonu serii.

„Podzielić M2” to autorska produkcja Domo+. Od 2 kwietnia z małymi przestrzeniami dziecięcych pokojów po raz trzeci zmierzy się dyplomowana architektka i projektantka wnętrz Ewa Czerny wraz z zespołem z wrocławskiej pracowni "3xA". Po wysłuchaniu potrzeb, możliwości finansowych oraz przede wszystkim marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, zaproponuje optymalną aranżację dziecięcego pokoju. Każdy odcinek poświęcony będzie innej rodzinie. Ewa stawi czoła nie tylko wymagającym przestrzeniom, oczekiwaniom, gustom, lecz także często znikomym budżetom przewidzianym przez rodziców-inwestorów.

Najnowsze odcinki serii będzie można obejrzeć od 2 kwietnia, w każdą sobotę o 11:00. Abonenci platformy nc+ zobaczą program także w ramach aplikacji mobilnej nc+ GO dostępnej na smartfonach, tabletach i laptopach. Zdjęcia metamorfoz oraz dodatkowe materiały wideo internauci znajdą na antenie www.domoplus.pl oraz na profilu www.facebook.com/DomoPlus.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum