Jedyna w swoim rodzaju „Domówka gwiazd”! Gospodarzami Omenaa Mensah i Domo+

Artyści, sportowcy, osoby znane z pierwszych stron gazet oraz dziennikarze wzięli wczoraj udział w jedynej w swoim rodzaju domówce – „Domówce gwiazd”. Podczas imprezy w domu na warszawskim Ursynowie zaprezentowano premierowy sezon programu „Domy gwiazd” prowadzonego przez Omenę Mensah, który w każdą niedzielę o 17:00 można oglądać na antenie kanału Domo+. Goście mogli także zobaczyć najnowszą, pełną miłości kolekcję mebli do sypialni #love od Omeny Mensah i jej firmy Ammadora.


3 marca 2016 roku Omenaa Mensah i Domo+, autorski kanał platformy nc+, zaprosili polskie gwiazdy na najlepszą domówkę tego roku. Goście stacji wraz z gospodarzami wznieśli toast za premierę piątej serii „Domów gwiazd”, którą można już oglądać na antenie stacji. W trakcie wydarzenia Omenaa zaprezentowała także meble z kolekcji #LOVE, które stworzyła w ramach swojej marki AMMADORA dla sieci sklepów JMB DESIGN. Wśród gości obecnych na domówce byli m.in. Lidia Kalita, Lidia Kopania, Macademian Girl, Tomasz Szczepanik, Rafał Maślak, Marta Kuligowska oraz wiele innych osób.

W programie „Domy gwiazd” Omenaa Mensah zagląda pod dachy znanych osób, towarzyszy im przez cały dzień, poznaje ich zwyczaje, gust oraz upodobania. Widzowie mogą przekonać się, że gwiazdy to też ludzie - bałaganią lub są nadmiernie pedantyczne, mają wyjątkowy gust lub w ogóle nie przywiązują uwagi do stylu. W tym sezonie do swoich mieszkań i domów zapraszają: Krzysztof Rutkowski, Tadeusz Drozda, Lidia Kalita, Odeta Moro, Tomasz Olejniczak, Łukasz Jakóbiak, Tamara Gonzales-Perea, Andrzej Supron, Kaja Śródka oraz Rafał Sonik.

Była to bez wątpienia domówka, którą uczestnicy zapamiętają. Rzadko kiedy zdarza się, że w prywatnym mieszkaniu spotyka się aż tyle osób znanych z pierwszych stron gazet. Chcieliśmy wraz z Domo+ pokazać, że gwiazdy też chodzą na domówki, jak każdy z nas i dobrze czują się w domowych pieleszach, co pokazujemy także na antenie w serii „Domy gwiazd” – mówi Omenaa Mensah, prowadząca w Domo+ program „Domy gwiazd”.

Gości na imprezę dowoziły samochody iTaxi, a wszyscy obecni otrzymali prezenty od firmy „Home & You”.

Zobacz zdjęcia z imprezy »

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum