Wolin to nie wszystko. Domo+ kupuje wyspy na całym świecie.

Bahamy, Belize, Fidżi – każdy chciałby spędzić tam przynajmniej dwa tygodnie wakacji. Są jednak szczęśliwcy, którzy szukają wyspy, którą mogliby po prostu kupić. W poniedziałek, 23 listopada o 21:00 Domo+, autorski kanał platformy nc+, zaprosi widzów na pierwszy odcinek serii „Kupmy sobie wyspę”.

Dla większości ludzi zakup mieszkania jest jedną z najbardziej kosztownych decyzji w życiu. Nie oznacza to, że dla wszystkich. Producenci programu „Kupmy sobie wyspę” prezentują w każdym odcinku rodzinę, która pragnie przenieść się z obecnego , zazwyczaj chłodnego miejsca, na własną wyspę. Prowadzący Chris Krolow, właściciel firmy pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości na tym nietypowym rynku, pokazuje bohaterom trzy lokalizacje. Uczestnicy programu sami wybierają, które miejsce im odpowiada i które są gotowi kupić.

W ten sposób w 22 odcinkach widzowie poznają m.in. historię Petera i Kim, którzy uwielbiają pływać swoim jachtem w okolicach Exuma Cays na Bahamach. Prowadzący zaproponuje im kilka z tamtejszych wysepek. Chris Krolow pomoże także pochodzącemu z Toronto Billowi, który poznał swoją żoną na Karaibach, gdzie wraz z dwójką dzieci chcą ułożyć sobie życie. Z kolei James i Erin mają blisko 20 lat doświadczenia w organizowaniu wycieczek na Fidżi i wreszcie nadszedł czas, żeby sami się ustatkowali.

Seria „Kupmy sobie wsypę” ma 22 półgodzinne odcinki, które można oglądać w każdy poniedziałek, od 23 listopada o 21:00.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum