Wyzwanie Domo+ po raz trzeci

Ola, kielczanka szukająca lokum w Radomiu, Łukasz próbujący kupić nieruchomość na rynku pierwotnym i Marcela kupująca swoje pierwsze mieszkanie - takich bohaterów widzowie Domo+, autorskiego kanału platformy nc+, poznają w trzecim sezonie serii „Wyzwanie – nowe mieszkanie”. Premierowe odcinki autorskiej produkcji stacji będzie można oglądać w każdą środę, od 2 września, o 21:30.

To już trzecia odsłona programu „Wyzwanie – nowe mieszkanie”, prowadzonego przez Damiana Urbańczyka. W każdym odcinku gospodarz, znany widzom Domo+ także z serii „Luksus na sprzedaż”, poznaje potrzeby oraz możliwości finansowe bohaterów – osób, które chcą kupić mieszkanie lub dom. Po zebraniu niezbędnych informacji dobiera oferty spełniające ich szczegółowe wymagania. Następnie oprowadza potencjalnych kupców po trzech wybranych nieruchomościach, rozmawiając z nimi o niuansach związanych z poszukiwaniem mieszkania czy domu. Przy okazji podpowiada jak znaleźć odpowiednie miejsce, na co zwracać uwagę podczas kupna nowego lokum, w co najlepiej zainwestować i jak uniknąć najczęstszych błędów.

- Każdy, kto kiedykolwiek przynajmniej przymierzał się do zakupu mieszkania lub domu wie, jak karkołomne to przedsięwzięcie. Nie inaczej było z bohaterami trzeciego sezonu serii „Wyzwanie – nowe mieszkanie”. Sami zobaczcie, czy łatwiej mi było znaleźć ciekawą ofertę dla Marceli, szukającej niedużego lokum, które sprawdziłoby się jako idealne miejsce dla studentki, czy może trafić w gusta Kasi, która, co prawda, kupowała mieszkanie sama, ale pragnęła by było wystarczająco duże, aby gościnnie mogła w nim rezydować jej rodzina i przyjaciele. Efektu nie zdradzę, ale zachęcam do przyglądania się naszym poszukiwaniom – zaprasza Damian Urbańczyk.

Będzie to jedna z dwóch produkcji własnych, które stacja pokaże we wrześniu. 23 września w nowym sezonie „Remontu w 48 h” wróci Tomasz Pągowski.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum