Zmień, kup, sprzedaj. Produkcje własne wracają do Domo+.

Nowe odsłony programów „Remont w 48 h” oraz „Wyzwanie – nowe mieszkanie” zaproponuje we wrześniu Domo+, autorski kanał platformy nc+. Będą to trzecie sezony obu produkcji własnych stacji, prowadzonych przez Tomasza Pągowskiego i Damiana Urbańczyka.

W każdą środę, od 23 września o 21:00 będzie można zobaczyć, jak w trzecim sezonie „Remontu w 48 h” prowadzący Tomasz Pągowski odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiana jest, zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji, propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza metamorfozę w ciągu zaledwie 48 godzin. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to, jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie.

- Wracamy z początkiem jesieni, by do świąt wyrobić się z dwunastoma zupełnie nowymi, zakręconymi metamorfozami. Będą m.in. patchworkowa kuchnia, pracownia krawiecka do gry w ping ponga i salon usłany kołkami. Więcej nie powiem, bo lubię robić niespodzianki. Oglądajcie, inspirujcie się i nie bójcie się zaszaleć we własnych czterech kątach! - mówi Tomasz Pągowski.

Oprócz zdumiewających metamorfoz autorstwa Tomasza Pągowskiego, stacja zaproponuje trzeci sezon serii „Wyzwanie – nowe mieszkanie”, prowadzonej przez Damiana Urbańczyka (od 2 września, 21:30). W każdym odcinku gospodarz znany widzom Domo+ z serii „Luksus na sprzedaż”, poznaje potrzeby oraz możliwości finansowe bohaterów – osób, które chcą kupić mieszkanie lub dom. Po zebraniu niezbędnych informacji dobiera oferty spełniające ich szczegółowe wymagania. Następnie oprowadza potencjalnych kupców po trzech wybranych nieruchomościach, rozmawiając z nimi o niuansach związanych z poszukiwaniem mieszkania czy domu. Przy okazji podpowiada, jak znaleźć odpowiednie miejsce, na co zwracać uwagę podczas kupna nowego lokum, w co najlepiej zainwestować i jak uniknąć najczęstszych błędów.

- Każdy, kto kiedykolwiek przynajmniej przymierzał się do zakupu mieszkania lub domu wie, jak karkołomne to przedsięwzięcie. Nie inaczej było z bohaterami trzeciego sezonu serii „Wyzwanie – nowe mieszkanie”. Sami zobaczcie, czy łatwiej mi było znaleźć ciekawą ofertę dla Marceli, szukającej niedużego lokum, które sprawdziłoby się jako idealne miejsce dla studentki, czy może trafić w gusta Kasi, która, co prawda kupowała mieszkanie sama, ale pragnęła, by było wystarczająco duże, aby gościnnie mogła w nim rezydować jej rodzina i przyjaciele. Efektu nie zdradzę, ale zachęcam do przyglądania się naszym poszukiwaniom – zaprasza Damian Urbańczyk.

Poza dwiema autorskimi produkcjami Domo+ we wrześniu zaprezentuje najnowszą serię braci Jonathana i Drew Scottów. Od 18 września o 18:05 widzowie będą mogli oglądać program „Cudotwórcy - kupno, sprzedaż”. Ty razem błyskotliwi prowadzący pomogą sprzedać nieruchomość, by za chwilę pomóc kupić nową.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum