Nominowani do Emmy "Cudotwórcy" w Domo+!

Seria „Cudotwórcy”, prowadzona przez popularnych braci Scott, otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Emmy 2015. Z tej okazji w sierpniu Domo+, autorski kanał nc+, zaprezentuje swoim widzom najnowszy sezon tego programu. Premierowe odcinki będzie można oglądać wyłącznie na antenie stacji od 13 sierpnia o 18:05.

W każdym odcinku gospodarze „Cudotwórców” bliźniacy Drew i Jonathan Scott pomagają uczestnikom, którzy chcą zrealizować swoje marzenie i zamieszkać w domu urządzonym wedle własnego gustu. Niektóre pomysły na pozór wydają się zbyt kosztowne, ale dla braci nie ma rzeczy niemożliwych. Gotowi są porządnie się napracować, by zbudować lub wyremontować dokładnie taki dom, jaki wymarzyli sobie bohaterowie.

Czwarta odsłona serii to historia m.in. Marii, Dave’a, ich dwóch synów i psa. Rodzina poszukuje większego lokum i prosi o pomoc braci Scott. Z kolei Chris i Mike chcą wreszcie wyprowadzić się od swoich rodziców i też liczą na wsparcie prowadzących. Natomiast Nicole i Colby zaczynają swoje wspólne życie i szukają domu, w którym mogliby rozpocząć rodzinne życie.

Bracia Scott to założyciele Scott Real Estate Inc. Kupują setki domów i mieszkań rocznie. Już w wieku 18 lat nabyli swój pierwszy dom, odnowili go i sprzedali z ogromnym zyskiem. Ze swojej pasji uczynili zawód i dziś używają wirtualnej rzeczywistości jako rodzaju kryształowej kuli, aby pokazać potencjalnym kupcom, jak w przyszłości może wyglądać nabywana przez nich nieruchomość. Za pomocą CGI, czyli komputerowo generowanych obrazów, dekoratorzy prezentują prawdziwy potencjał mieszkań.

„Cudotwórcy” to obok „Wielkich projektów” i „Ucieczki na wieś” najpopularniejsza seria na antenie Domo+. Rekordową oglądalność program osiągnął w marcu 2015, kiedy to dzięki widowni na poziomie blisko 95 tysięcy widzów znalazł się w rankingu „Top 5” najchętniej oglądanych tytułów kanału Domo+.

16 lipca ogłoszono nominację do tegorocznej prestiżowej nagrody Emmy. Wśród nominowanych znajdują się „Cudotwórcy”, których w Polsce można oglądać wyłącznie w Domo+.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum