Domo+ zapewnia każdemu home staging

Maria Semczyszyn po raz czwarty pokaże Polakom jak sprzedać lub wynająć dowolną nieruchomość. „Home staging – mieszkania do sprzedania” powraca na antenę Domo+, autorskiego kanału platformy nc+. Od 19 kwietnia, w każdą niedzielę o 16:30 prowadząca zainspiruje każdego właściciela domu lub mieszkania.

Znana widzom Domo+ seria to pierwszy w Polsce program poświęcony niezwykle popularnej na świecie usłudze home stagingu. Termin ten to angielski zwrot oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Celem tego zabiegu jest podniesienie wartości mieszkania lub domu.

Dziś, przede wszystkim dzięki Marii Semczyszyn i jej programowi, widzowie wiedzą jak zmienić swoją nieruchomość, tak, żeby kupiec nie miał wątpliwości, że to trafna inwestycja. Kluczowym elementem programu są metamorfozy, których dokonuje prowadząca. Mają one z jednej strony uwypuklić pozytywne aspekty danego mieszkania lub domu, a z drugiej stanowić inspirację dla nabywców oraz przy okazji widzów. Seria zawiera także szereg praktycznych porad ze strony Marii Semczyszyn odnoszących się do prostych sposobów na zwiększenie wartości danej nieruchomości. Pomysły prowadzącej wciela w życie towarzyszący jej na planie pan Wiesław, ceniony specjalista budowlany.

„Home staging – mieszkania do sprzedania” to jedna z najpopularniejszych produkcji własnych Domo+. W lutym 2015 roku jeden z odcinków osiągnął widownię na poziomie blisko 68 tysięcy, co pozwoliło tytułowi na znalezienie się w rankingu 10 najchętniej oglądanych programów stacji. W tym gronie jest jednym z dwóch autorskich formatów kanału - obok „Daleko od miasta”.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum