Omenaa Mensah w Domo+ odkrywa wnętrza gwiazd

Czy Nergal ma czarny ołtarz, dlaczego Michał Szpak w swoim domu ubiera się jak Ozzy Osbourne i czy Kasia Warnke jest taka jak wnętrze jej mieszkania – na te oraz wiele innych pytań odpowie seria „Domy gwiazd 4”, prowadzona przez Omenę Mensah. Najnowszy sezon programu można obejrzeć tylko w Domo+, już od 15 marca, w każdą niedzielę o 17:00.

Domo+ po raz czwarty w „Domach gwiazd” zagląda pod dachy osób znanych z pierwszych stron gazet. Nie wszystkie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i rezydencjami. Polskie sławy strzegą prywatności jak oka w głowie. Omenie Mensah udało się jednak zajrzeć do miejsc, które tak skrzętnie chowają przed światem. Gospodyni serii spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Rozmawiając z bohaterami poszczególnych odcinków, prowadząca nie tylko ujawni ciekawostki z życia gwiazd, ale także zaprezentuje ich mieszkania, domy, ogródki oraz miejsca pracy.

- Z moimi gospodarzami będę rozmawiać o ich inspiracjach przy urządzaniu wnętrz, ich pracy oraz codziennych zwyczajach, czyli nie zabraknie też wątków prywatnych. Mogę zdradzić, że w pierwszych odcinkach odwiedzę m.in. Adama „Nergala” Darskiego. Już w marcu sami się przekonacie, czy „Nergal” ma w domu czarny ołtarz – mówi Omenaa Mensah, prowadząca „Domy gwiazd”.

Wśród innych bohaterów czwartego sezonu są m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Ewa Błaszczyk, Michał Szpak, Kasia Warnke czy Dziani.

Program to jedna z trzech produkcji własnych, które w marcu wrócą na antenę Domo+ w premierowych sezonach. Stacja zaprezentuje także „Remont w 48 godzin 2” Tomasza Pągowskiego, w którym prowadzący pomaga bohaterom odnowić jedno pomieszczenie w ciągu zaledwie 2 dni. Widzowie obejrzą także „Podzielić M2” Ewy Czerny, która pokaże, jak można przygotować pokój na przybycie dziecka lub wyremontować go dla dorastających latorośli.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum