Domo+ w „Wielkich projektach” pokazuje, jak realizuje się marzenia

Zdumiewające budowle, ambitni inwestorzy i marzenia o pięknym domu. Od 14 grudnia, w każdą niedzielę o 21:00 widzowie Domo+ będą mogli obejrzeć premierowe odcinki 12. sezonu popularnej serii „Wielkie projekty”.

Seria, którą można obejrzeć wyłącznie na antenie Domo+, jest jedną z najbardziej popularnych zagranicznych produkcji stacji. Odcinek wyemitowany w listopadzie zajmuje piąte miejsce w rankingu oglądalności Domo+ w 2014 roku w grupie 16-49. Wysoką jakość „Wielkich projektów” oraz gwarancję dobrej rozrywki podkreślają również trzy nominacje do brytyjskiej nagrody BAFTA.

Gospodarzem serii jest popularny brytyjski prezenter telewizyjny, projektant i pisarz Kevin McCloud. Prowadzący oprowadza widzów po placach budowy, na których powstają domy osób, które postanowiły zrealizować swoje marzenia. Razem z Kevinem można obserwować kolejne etapy powstawania niepowtarzalnych budynków, począwszy od uzyskania pozwolenia, poprzez prace budowlane, po dekorację wnętrz. Droga ta nie zawsze jest prosta. Bohaterowie, chcąc zrealizować unikalny projekt, muszą wykazać się determinacją, pokonując nie tylko problemy techniczne i finansowe, ale i te emocjonalne, towarzyszące realizacji swojej architektonicznej wizji. Zawsze jednak chęć spełnienia marzeń okazuje się silniejsza od wszelkich przeciwności.

W dwunastym sezonie „Wielkich projektów” będzie można obejrzeć m.in. starania aktora Sean Simonsa, który za 1,2 miliona funtów chce z ruin zamku Cloontykilla zrobić swój dom i studio nagraniowe. Widzowie poznają także Mary i Carla, którzy chcą wybudować sobie miejsce do mieszkania, które będzie przypominało kilka szklanych sześcianów. Z kolei Lysette i Nigel na drodze do wymarzonego lokum nad Tamizą nie powstrzymają się przed zniszczeniem starego klimatycznego magazynu na łódki.

Najnowszą odsłonę programu można oglądać premierowo od 14 grudnia, w każdą niedzielę o 21:00.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum