Domo+ radzi, jak „Podzielić M2”

W każdą sobotę, od 18 października, o 18:30 Domo+ zaprasza na premierowe odcinki swojej nowej produkcji własnej „Podzielić M2”. Program to idealny poradnik, dla osób mieszkających w małym mieszkaniu i oczekujących potomstwa lub mających dorastające dzieci.

Z małymi przestrzeniami dziecięcych pokojów zmierzy się dyplomowana architektka i projektantka wnętrz Ewa Czerny z wrocławskiej pracowni "3XA". Po wysłuchaniu potrzeb, możliwości finansowych oraz przede wszystkim marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, zaproponuje optymalną aranżację dziecięcego pokoju. Każdy odcinek poświęcony będzie innej rodzinie. Prowadząca stawi czoła nie tylko wymagającym przestrzeniom, oczekiwaniom, gustom, lecz także często znikomym budżetom przewidzianym przez rodziców-inwestorów.

Wśród osób, które odwiedzi będzie m.in. małżeństwo trenerów personalnych, którzy, wraz z 8-letnią córką Jagodą, we własnym domu są raczej gośćmi. Ich mieszkanie powstało w byłym lokalu usługowym, a Jagoda zajęła pokój po byłej poczekalni dentystycznej. Zadaniem Ewy będzie nie tylko stworzenie dziewczynce przestrzeni do zabawy, nauki i spania, ale także zrealizowanie jej marzenia o magicznej kryjówce. A wszystko to na 7 metrach kwadratowych.

Innych bohaterów programu będzie można zobaczyć w każdą sobotę, od 18 października, o 18:30.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum