Domo+ we wrześniu wejdzie do polskich domów

Aż trzy nowe produkcje własne i jedną kontynuację zaplanowało na wrzesień Domo+, autorski kanał platformy nc+. Widzowie zobaczą serie „Daleko od miasta”, „Wyzwanie nowe mieszkanie”, „Remont w 48 godzin” oraz najnowszy sezon „Home stagingu – mieszkań do sprzedania”.

Aż trzy nowe produkcje własne i jedną kontynuację zaplanowało na wrzesień Domo+, autorski kanał platformy nc+. Widzowie zobaczą serie „Daleko od miasta”, „Wyzwanie nowe mieszkanie”, „Remont w 48 godzin” oraz najnowszy sezon „Home stagingu – mieszkań do sprzedania”.

Wrzesień na antenie Domo+ to przede wszystkim nowe autorskie formaty, których tematem przewodnim są mieszkania i domy, czyli miejsca najbliższe większości ludzi. 3 września wystartuje „Wyzwanie – nowe mieszkanie”. W każdym odcinku Damian Urbańczyk, znany widzom Domo+ z serii „Luksus na sprzedaż”, poznaje potrzeby oraz możliwości finansowe bohaterów – osób, które chcą kupić mieszkanie lub dom. Następnie dobiera oferty spełniające ich wymagania i oprowadza potencjalnych kupców po trzech wybranych nieruchomościach. Przy okazji rozmawia z nimi o niuansach związanych z poszukiwaniem nieruchomości. Przy okazji podpowiada, jak znaleźć odpowiednie miejsce, na co zwracać uwagę podczas kupna nowego lokum, w co najlepiej zainwestować i jak uniknąć najczęstszych błędów.

Z kolei 6 września stacja rozpocznie emisję serii „Daleko od miasta”. Gospodyni programu, dziennikarka Natalia Sosin postanowiła odwiedzić byłych mieszkańców miast, którzy podjęli odważną decyzję i układają sobie życie na nowo – daleko od miasta. Zapyta ich o to co robią, jak zarabiają na utrzymanie i czy nie brakuje im miejskich atrakcji. Wśród osób, które odwiedzi prowadząca jest m.in. Wojtek, do niedawna warszawski architekt pracujący w branży projektowej i reklamowej, teraz mieszkający w wiosce na Podlasiu oraz Asia, była brokerka, niegdyś z Warszawy. Zmęczona tempem życia stolicy i związanym z nim stresem, postanowiła zlikwidować własną firmę i przeprowadzić się na Warmię.

17 września na antenie zawita „Remont w 48 godzin”. Prowadzony przez Tomasza Pągowskiego, projektanta znanego jako juror „Bitwy o dom”, którego widzowie Domo+ pamiętają z programu „Samowkręt”. W każdym odcinku Tomasz udowadni, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego, by całkowicie się zmienić. Prowadzący odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z gospodarzem widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiona jest zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu tylko 2 dni.

Uzupełnieniem oferty produkcji własnych jest kontynuacja programu „Home staging - mieszkania do sprzedania”. W nowym, trzecim sezonie Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka, wkroczy do mieszkań i domów ludzi, chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. W programie będzie można zobaczyć 16 różnych mieszkań i wnętrz, których właściciele starają się na nich zarobić, ale nie idzie to do końca po ich myśli.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum