Omenaa Mensah poprowadzi trzeci sezon „Domów gwiazd” w Domo+

Omenaa Mensah, znana prezenterka telewizyjna i fotomodelka, poprowadzi trzeci sezon programu „Domy gwiazd” w Domo+, autorskim kanale platformy nc+.

Jesienią na antenę Domo+ powróci seria „Domy gwiazd”, którą poprowadzi Omenaa Mensah. W każdym odcinku gospodyni odwiedza mieszkania, domy i apartamenty znanych postaci ze świata mediów, sztuki, sportu i polityki. Rozmawiając z bohaterami, prowadząca nie tylko ujawnia ciekawostki z ich życia, ale także prezentuje ich mieszkania czy ogródki. Sprawdzi gdzie śpią, jedzą, odpoczywają i pracują.

Omenaa Mensah znana jest widzom przede wszystkim jako prezenterka pogody w kanałach z rodziny TVN. Można ją było zobaczyć w takich programach jak: „Podróże Meteo”, „Kuchnia czynna całą dobę” czy „Projekt Plaża”. Pracuje również jako fotomodelka. Jest autorką „Zapiekanki, układanki, ciasteczka z bajeczką” - książki z przepisami kulinarnymi dla dzieci. W 2007 roku wystąpiła w 5. edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie wraz z tancerzem Rafałem Maserakiem zajęła 6. miejsce. Omenaa jest właścicielką marki Ammadora, produkującej ekskluzywne meble.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum