Przestrzeń, w której żyjemy. Premiery czerwca w DOMO+

Produkcja własna o home stagingu, tajemnice znanych hoteli, pszczelarze w miejskich ogródkach oraz domy w wersji mikro – oto, co na czerwiec przygotowało dla widzów Domo+, autorski kanał platformy nc+.

Jedna produkcja własna i cztery inne nowości pojawią się w czerwcowej ramówce Domo+.

W niedzielę, 29 czerwca stacja rozpocznie emisję premierowych odcinków znanej widzom stacji serii „Home staging – mieszkania do sprzedania”. Program prowadzi Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka, która pomaga właścicielom mieszkań odmienić je tak, by szybko przyniosły duży zysk przy sprzedaży lub wynajmie. W programie będzie można zobaczyć dziesięć różnych mieszkań i wnętrz.

Nowością będzie także seria „Richard E. Grant i sekrety hoteli”, którą widzowie obejrzą od 9 czerwca. Gospodarz programu to ceniony brytyjski aktor. Światową sławę zdobył dzięki udziałowi w filmie „Drakula” F. F. Coppoli oraz w kultowym serialu „Doktor Who”. Prowadzący zabierze widzów w świat luksusowych hoteli posiadających nierzadko pełną skandali i sekretów historię. Richard E. Grant odwiedzi te najbardziej znane, niemal ikoniczne miejsca, jak George V w Paryżu, nowojorski Four Seasons czy Savoy w Londynie.

W piątek, 20 czerwca Domo+ zaprosi miłośników dokumentu na film „Mikrotopia”, który miał premierę podczas 11. PLANETE+ DOC Film Festival. Twórcy dokumentu obserwują, jak funkcjonują minidomy stojące na chodnikach, w ogródkach, na łonie natury, czy w przemysłowych przestrzeniach. Będzie można posłuchać wypowiedzi osób, które mieszkają w nietypowych, bo bardzo małych domach oraz zobaczyć te wyjątkowe projekty.

W serii „Miasto przechodzi na zielonym” (od 25 czerwca) widzowie przekonają się, że zieleń w mieście to nie tylko trawniki i parki. Są ludzie, którzy widzą w tym coś więcej. W ich wizji jest także miejsce dla miejskich ogrodów, a w nich pasterzy, pszczelarzy czy ogrodników.

Z nowym programem wróci na antenę stacji Kirstie Allsopp. W serii poradnikowej „Zrób to sam i wygraj z Kirstie” prowadząca nie tylko doradzi, jak można przerobić stare rzeczy w swoim domu, ale zacznie też uczyć się nowych umiejętności, by następnie stanąć w szranki ze specjalistami w danej dziedzinie i poddać swoje dzieła ostatecznej ocenie. Nauczy się m.in. tworzenia wiklinowych koszyków, projektowania biżuterii, pieczenia, układania kwiatów i przygotowywania papierowych ozdób.

NOWOŚCI CZERWCA W DOMO+

ZRÓB TO SAM I WYGRAJ Z KIRSTIE - od wtorku, 3 czerwca, 21:05
RICHARD E. GRANT I SEKRETY HOTELI - od poniedziałku, 9 czerwca, 22:00
MIKROTOPIA - piątek, 20 czerwca, 22:00
MIASTO PRZECHODZI NA ZIELONYM - od środy, 25 czerwca, 22:00
HOME STAGING – MIESZKANIA DO SPRZEDANIA – od niedzieli, 29 czerwca, 16:30
UDOSTĘPNIJ:

Archiwum