DOMO+ ucieka na wieś po raz ósmy

W sobotę, 10 maja o 22:00 DOMO+ wyemituje pierwszy odcinek ósmego sezonu serii „Ucieczka na wieś”. Program jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji stacji.

W maju 2013 r. jeden z odcinków serii osiągnął rekordową w historii kanału oglądalność - blisko 103 tysiące widzów. Jednocześnie, z wynikiem ponad 55 tysięcy widzów „Ucieczka na wieś” zajmuje drugie miejsce w grupie abonentów nc+ oglądających DOMO+.

To już ósma odsłona popularnej serii. Program ukazuje ludzi, którzy podjęli odważną decyzję i postanowili na dobre opuścić miasto. W każdym odcinku widzowie mają okazję poznać osoby, które poszukują idealnego domu na wsi. W znalezieniu posiadłości pomagają im gospodarze programu, którzy doradzą, czym się kierować przy zakupie takiej nieruchomości. Prowadzący wybierają trzy lokalizacje i w ramach tych propozycji bohaterowie odcinka podejmują decyzję o zakupie.

W najnowszym sezonie widzowie poznają m.in. Colina i Brendę, parę chcącą otworzyć gospodarstwo agroturystyczne, w ramach którego poprowadzą szkółkę leśną i będą przechowywać swoją kolekcję traktorów. Będzie można także zobaczyć parę z Australii, która wracając do Wielkiej Brytanii na stałe chce kupić posiadłość na wsi. Jednak ceny nieruchomości zdają się przekraczać ich możliwości. W każdym odcinku nie zabraknie także informacji o lokalnych atrakcjach i ciekawostkach jak np. wyścigach nietypowych łódek czy tajnikach pracy katedralnego chórzysty.

- Popularność „Ucieczki na wieś” pokazuje, że nasi widzowie doceniają staranną selekcję i zróżnicowany dobór najlepszych zagranicznych tytułów. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, co widać także po naszych produkcjach własnych, takich jak np. „Domy gwiazd”. Cieszymy się, że naszym widzom również zależy na wysokiej jakości, czego dowodzą wyniki oglądalności naszych flagowych programów – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów lifestyle’owych, dziecięcych i dokumentalnych platformy nc+.

W każdą sobotę, od 22:00 widzowie będą mogli zobaczyć dwa premierowe odcinki serii. „Ucieczkę na wieś” można oglądać wyłącznie na antenie DOMO+.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum