DOMO+ na targach meblowych w Mediolanie

Kamery DOMO+ będą obecne na największych międzynarodowych targach meblowych Salone del Mobile 2014 w Mediolanie. Reportaż z odbywającej się między 8-13 kwietnia imprezy widzowie stacji obejrzą 20 kwietnia o 17:30 w programie informacyjnym „EXPRESS DOMOWY”.

Salone Internazionale del Mobile to największe na świecie targi mebli i designu, odbywające się co roku w Mediolanie. 53. edycja imprezy odbędzie się między 8-13 kwietnia. Uczestnicy zapoznają się z najnowszych trendami w branży designu meblowego i technologii, w tym w wyposażeniu: kuchni, łazienki czy sypialni. Na 340 tys. m2 będzie można zobaczyć blisko 2400 wystawców. Organizatorzy są przygotowani na 300 tys. gości ze 160 krajów.

Ekipa DOMO+ będzie obecna w Mediolanie przez cały czas trwania targów. Podczas pobytu, kamery stacji będą się przyglądać najnowszym trendom w meblarstwie, reporterzy porozmawiają z najbardziej znanymi na świecie projektantami, ale także polskimi wystawcami obecnymi na miejscu. Odwiedzą również najbardziej interesujące wydarzenia towarzyszące i przedstawią Mediolan jako stolicę designu.

Relację widzowie stacji będą mogli obejrzeć premierowo 20 kwietnia o 17:30 w „EXPRESSIE DOMOWYM”, jedynym w Polsce programie informacyjnym poświęconym branży designu i ogrodnictwa.

Reporterzy będą także relacjonować najciekawsze wydarzenia oraz publikować unikalne materiały na profilu facebookowym stacji pod adresem www.facebook.com/DOMOplus.

UDOSTĘPNIJ:

Archiwum